Аналітика/Критика (13)

Четвер, 18 травня 2017 07:20

ЧЕНДЕЙ. ПАЙОЧКА. ДЕТАЛІ.

Автор

Через кілька годин їду в Ужгород, щоб поспілкуватися з усіма, хто зустрів на своєму шляху Івана Михайловича Чендея, Майстра високої літератури.

Всередині у душі

Кожна людина, як такий собі окремий світ, формує власне бачення на ті чи інші речі. Тому і таке явище, як життя набуває особливого значення для усіх нас. Різна мета, різні потреби, різний життєвий шлях...

Середа, 21 січня 2015 00:00

Мир за будь-яку ціну

Автор

Гітлер попросив у Чемберлена парасольку, що той завжди носив при собі.

Вівторок, 20 січня 2015 00:00

Феномен Слова

Автор

«Спочатку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог. І Слово  стало плоттю...» (Євангеліє від Івана)

Сімейне свято здавна асоційоване з відродженням природи стоїть на порозі буденності.

 «Багато говорилося ще  на передодні парламентських виборів: які можуть бути вибори, коли в країні війна? Більше того, коли Закон про вибори  народних депутатів не змінився і збереглася мажоритарна система. Таким чином, у нову Раду пройшли люди колишнього режиму.

П'ятниця, 24 жовтня 2014 00:00

Ми в системі, чи система в нас

Автор
Ілюзорний світ, що змушує нас вірити в реальність. Насправді голограма всесвіту закладена  глибоко у нашій свідомості. І доля вибору між життям та існуванням дуже мізерна, наче лезо по якому людина прямолінійним рухом йде вперед, за часом, позаяк повернутись в минуле не здатна. Маючи загальний час – цілу вічність в запасі, кожен  з нас немає часу аби протягом земного життя в образі людини уподобитись Богу.

Не подумайте, що я підслуховую, просто випадково  почула  розмову, що ведеться в свідомості пересічної людини,  яка 25 травня пішла обирати кращу долю.

-  Для простого народу краще не стане, це і так було ясно, що олігарх Порошенко вибере себе (давно уже все там куплено-поділено). Шкода невинних людей, які загинули на Майдані… олігархи і далі при владі.

Україна з лінії вогню стала на колію миру, по якій йдуть  народ та політики. Суть ходи полягає не в швидкості, а в паралельності руху, бо там попереду  майбутнє цілої держави, і якщо ми спільно взялися за «потяг справедливості», то маємо не тягнути його за собою, а стрімко нести уперед, разом.

Географія розташування  полюсів зумовлює до сприйняття  багатогранної історії та культури

 …Більшовики захопили владу у Києві. Та зважаючи на могутні українські національні  сили вони перенесли столицю до робітничого Харкова, і таким чином з грудня 1919 року по серпень 1934 року Харків став столицею більшовицької України.

За логікою більшовиків виходило, що увесь український народ став своїм власним ворогом. Ті, хто чудом залишились живими, були загнані у колгоспи. Налиті водкою, пухлі, з роздутими животами, вони будували комунізм…