П'ятниця, 16 травня 2014 00:00

Короткий забіг на довгій дистанції

Автор

Не подумайте, що я підслуховую, просто випадково  почула  розмову, що ведеться в свідомості пересічної людини,  яка 25 травня пішла обирати кращу долю.

-  Для простого народу краще не стане, це і так було ясно, що олігарх Порошенко вибере себе (давно уже все там куплено-поділено). Шкода невинних людей, які загинули на Майдані… олігархи і далі при владі.

 

- Ну і що, що Порошенко олігарх. Він зумів заробити мільярди, а хто мені заважав? Він вільно володіє кількома іноземними мовами, відомий з усіма європолітиками, має навики в банківській сфері, економіці, фінансах, був міністром закордонних справ…Інші кандидатури з простого люду не мають таких переваг. Ну, хіба я хочу аби президентом України був простий, бідний чоловік? У нас уже були вихідці з робочого Донбасу (Яник), чи колгоспний бухгалтер Ющенко, і що комусь стало жити краще? При Порошенкові точно гірше уже не буде. А де ж Юля?

- А Юля пішла у пошуках нової ніші в  українському політикумі, просто їй сьогодні не має проти кого боротися. Януковича немає,  колишні соратники перейшли, або перейдуть у команду нового Президента,  і навіть олігархи стають на бік революції.

- Так. Три роки, проведені у в’язниці, притупили у Юлії Володимирівні гостроту відчуття політичного процесу. А за цей час українське суспільство пережило разючі зміни, сформувавши нове коло запитів і викликів, до якого Тимошенко вписатися так і не встигла. Та їй навіть нема з ким  боротися, хіба що з собою. Як і я…

- Ярош не мав ніякого шансу…

- При чому тут Ярош? Кличку ще можна було пробувати…

- А Богомолець?

- Вона готується замінити Тимошенко. Її перспективи мають право на розвиток і президентська кампанія 2014 для неї стала ефективним стартовим майданчиком, після чого їй варто розпочати наступну – парламентську.

- Хіба, вона здатна сформувати ефективну команду та очолити генерований політичний проект, запропонувавши своєму виборцю послуги євро-менеджера  в парламенті?

- Так. Шанси на те, що саме Богомолець очолить нову парламентську фракцію  в парламенті  дуже  великі.

- А Тігіпко?

- А що, Тігіпко? Він програв і зараз збирається взяти реванш на парламентських виборах…

- А може, Ляшко?

- Ляшко засмучений, що став третім на виборах, адже  теж хотів перемогти.

 

Досить! Будь ласка, досить.

 

Ох та доля  українця,  невгамовна така, вередлива і те їй не так, і сяк їй не так…. А жити хочеться.  Утомилася наша українська доля, сидить собі тихенько  на Майдані та втомлено виглядає, відсторонено від усього, що відбувається. І тільки тихим голосом звертається до політиків, але не дивиться їм у очі, а прямісінько у глиб їхнього сумління – друзі, давайте жити дружно.

 

Світлана КЕДИК

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.