Середа, 10 травня 2017 14:22

Дитячі пісні лунали, увагу дорослих привертали

Автор
Дитячі пісні лунали, увагу дорослих привертали Дитячі пісні лунали, увагу дорослих привертали

Напередодні свята Матері та традиційних травневих музичних днів у нашому місті, на «п’ятачку» між  четвертим, сьомим, десятим та чотиринадцятим будинками гарно озелененого житлового масиву вулиці Корятовича пройшов традиційний фестиваль дитячої пісні «Червона калина – символ України».

Його колись започаткували шанувальники української пісні Віктор Леопольд та Михайло Нодь. Щороку фестиваль збирав нових і нових виконавців, які самостійно виходили до вільного мікрофону на сцені. І ось уже в десяте дітвора готується прозвітувати перед земляками, проявляючи свої таланти і творчість, виконавську майстерність та співочу манеру, властиву виконуваним ними творами.

Протягом трьох днів юні аматори звітували перед глядачами, привертаючи до себе увагу дорослих. Члени журі Єлизавета Надворна, Іван Вража та Світлана Тарнавська мали нагоду вислухати виступи 30-ти  конкурсантів. 3-тє місце за пісні «Я – дівчинка-зоря» та «Очі материнські» заслужено посіла п’ятирічна Лариса Доробан. На гала-концерті юну співачку прийшла підтримати сестричка Домініка, з якою вони вже співали дуетом. Другі місця присуджено виконавцю фронтових пісень «Катюша», «Огонек», Темная ночь» та ліричну «Мамина молитва» Віктору Леопольду та вокальному тріо Тетяни та двох її братів Олександра  і Віталіка Фущичів за в’язанку сучасних  ліричних пісень про Україну. Перші місця заслужено здобули співачки Юліанна Тодавчич та Михайла Нодь за пісні, присвячені рідній землі, її неозорим ланам, співочому народу, мові солов’їній, яка гуртує і єднає всіх, хто любить задушевні мелодійні пісні.

 Між перервами хлопчики та дівчата були задіяні у різноманітних конкурсах, іграх, вікторині, дитячих забавах на спритність, кмітливість і азарт.Подяку глядацьких симпатій одностайно здобули повітряні гімнасти Михайло Балог, Богдан Гарапко, Сергій Лендел, Богдан Вебер, Максим Плец та Віталій Сопко. Дорослих приємно подивував своїм вокальним співом мешканець нашого міста Отілло Январі.  Він виконав десяток улюблених естрадних пісень з репертуарів відомих співаків Івана Поповича, Степана Гіги, Наталії Бучинської, Михайла Поплавського, Оксани Білозір…

Завершився фестиваль солодким столом. Діти охоче позували, фотографувалися на згадку про цей незабутній день, коли вони стали переможцями фестивалю. Розходилися всі з напутніми словами  «До скорої зустрічі в наступному році».

 

Марія Конкіна,

керівник ГО Виноградівського районного відділення Маліж

 

 

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.