Andrew_budkevych

Andrew_budkevych

АНДРІЙ БУДКЕВИЧ (БУТКЕВИЧ) - брендолог, дослідник мистецтва, журналіст.
 
Народжений 18 квітня 1962 року в Закарпатті (м.Мукачево). З 5 річного віку залюблений у читання, починав з прочитання казок.
Навчався на історичному факультеті Ужгородського державного університету. Творчо працюю у площині гуманітарного простору і продовжую займатися самоосвітою.
 
Автор книжки "Білий світ на чорній землі" (Мистецька мандрівка Полтавщиною). Це книжка, що містить літературно-мистецькі есеї про окремих художників Полтавського краю).
 
Писав і продовжую це робити на: культурологічно - мистецьку тематику, політичну, релігійну.
 
Публікувався (або публікуюся) в наступних виданнях: "Артанія", "Образотвоче мистецтво", "Культурологічні джерела" (часописи); "Шлях перемоги" "Українське слово", "Літературна Україна", "Слово Просвіти", "Українська літературна газета", "Культура і життя", "Український простір", чимало інших...
 
У свій час публікувався у тижневику "Срібна Земля"(Закарпаття), як політичний експерт, також в "Українській правді" (гостра  політична публіцистика).
 
Маю 6 блогів при різних сайтах і авторську сторінку.
 
Веду мандрівний спосіб життя, відшукуючи обдарованих - художників, скульпторів, народних майстрів, поетів (не обовязково знаменитих) і створюю тексти про цих самобутніх людей.
 
 

«РЕЙТІ ЯНОШ – то művész (митець)  Хто його не знає?!», імпровізований мотив з Ш. Петефі.*     

(Цей текст – то намагання розкрити окремі риси езотеричної сторони  творчості ЯНОША РЕЙТІ; філософська, психологічна,  символічна архітектоніка робіт митця).

Янош Рейті, один з найбільш оригінальних митців не тільки Закарпаття, неповторний графік, своєрідний пейзажист, самобутній ілюстратор книжок. Богемна особистість, і як угорський закарпатець виконує роль такого собі зв’язкового, поміж Товариством угорських митців Закарпаття імені Імре Ревеса і всією Україною та рештою світу.