Четвер, 16 лютого 2017 15:29

В ній свята любов і нездоланна сила

Автор
В ній свята  любов і нездоланна сила В ній свята любов і нездоланна сила

В цю неділю до міського будинку культури зібралося сотні людей різних релігійних переконань і вірувань. Українське біблійне товариство, яке недавно відзначило своє 25 річчя у Виноградові вперше організувало досі небувале свято – День Біблії.

Девізом його стали крилаті слова «Підтримай мене за Твоїм словом, щоб я міг жити». Сама урочистість була присвячена книзі, яка пережила тисячоліття. її вже прочитали мільйони людей. У безнадійних ситуаціях, над пропастю випробувань вона врятувала безліч життів і залишилася вічним і незмінним божим словом, яким і досі керується людство. З нього черпаємо силу, відвагу, зцілення від духовних та тілесних травм і хвороб. З старо-грецької на українську найвдалішими є переклади Пантелеймона Куліша, Івана Пулюя та Івана Огієнка.

Голова товариства зі Львова Віталій Войтович підкреслив, що Біблія видається на 567-ми різних мовах та діалектах. Її безкоштовно отримують всі бажаючі:  обділені долею та батьківською ласкою діти в  сиротинцях, самотні люди похилого віку в будинках престарілих, в’язні,  що відбуваються тюремне заключення за скоєні злочини, військовослужбовці, що воюють в зоні АТО, біженці і переселенці, яких війна позбачвила домівки, майна, улюбленої роботи, розлучила з рідними. На всіх поширюється проект «Послання миру», яке безпосередньо допоможе кожному потребуючому у слушний для нього час поспілкуватися з Богом. Слова зцілення над страшними наслідками війни відчують усі, хто з переконливою вірою візьме до своїх рук Святе Писання.

Цікавою була інформація Олександра Рєзнікова. Він зупинився на ювілейному відзначенні 500-річчя реформації.  Цим людство зробило неймовірний крок для прослави і підтримки Божого Слова. Єдиним мірилом християнської віри та життя є Біблія. Реформація повернула християнський світ до цього вчення, посприяла стрімкому економічному розвитку, зростанню науки, медицини та освіти, дала поштовх для розвитку особистості, свободи совісті та слова. Вона стала світлом на всіх стежках людського життя.

Свій вірш дороговказу життя – Святому Слову пресвятила Оксана Куртинець. Цікавими і змістовними були виступи пасторів церкви християн-баптистів Віталія Копича, християн адвентистів сьомого дня Павла Процюка, єпископа християнської євангельської віри Віктора Хрипта. Вони нагадали присутнім про вражаючу силу від прослави Божого Слова. Воно людині завжди дарує душевну рівновагу, мир і спокій у родині, зцілення від невиліковних недуг і надію на прийдешній завтрашній день. Людське життя одразу відчутно змінюється, коли Слово Боже входить у її повсякденне життя. Присутні моляться за мир на Україні, за братання народів Сходу і Заходу, за збереження родин та віднайдення твердої віри, надії, любові, які необхідні всім у сьогоднішній повсякденний час. 

Дуже вдало були підібрані слайди, які стали переконливим доповненням до змісту всіх виступаючих. На сцену міського будинку культури виходить співачка з Пийтерфолва Інна Теремта. Понад 20 років свого життя вона віддала духовному співу і стала визнаною вокалісткою у нашому краї. У її виконанні зараз звучать духовні псалми та пісні «Ісус покинув небеса, щоб нас урятувати», «Ти в муках помирав за нас», «Не  марнуй свого часу», «Плаче Господь». Цікава пізнавальна програма заходу  доповнила наші поняття про зародження християнства і його вплив на хід історії, людства та часу, відведеному життю на Землі.

Іван Пулюй

Іван Огієнко

Пантелеймон Куліш

Марія КОНКІНА

 

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.