Угочанський КВЕСТ (103)

 «Угочанський КВЕСТ» -  рубрика де Ви зможете  дізнатись багато цікавого про особливості Краю, Визначні місця, Етнографічну і Сакральну спадщину та Туристичні принади Виноградівщини, в минулому відому, як Угочанщина.

Підкатегорії

Books4travel (29)

Ви тут,  бо любите:

 Читати книги в подорожі; подорожувати на сторінках книги; поєднувати перше та друге.

Перегляд матеріалів ...
Новорічний ярмарок

Новорічний ярмарок (0)

Один з перших цього року новорічних ярмарків на Закарпатті вже розпочав свою роботу в м Виноградів

    1 грудня в місті Виноградів відкрився новорічно-різдвяний ярмарок хенд-мейд виробів, який разом з першим справжнім снігом створив святковий настрій не лиш для місцевих жителів, але й гостей краю.

   Щороку такий захід проводить громадська організація «Виноградівські пацьорки», яка об’єднує в собі креативних та талановитих мисткинь краю. Тут можна знайти все від виробів в стилі декупаж (наклеювання візерунків із різних матеріалів на поверхню, що декорується), канзаші (вироби з атласної стрічки), свічок ручної роботи та іграшок з солоного тіста, до сувенірників з глини, з автентичними візерунками,  традиційними для цього регіону.

   Ці унікальні та неповторні речі, зроблені з любов’ю та теплотою можна придбати кожного четверга, п’ятниці та суботи протягом грудня в пасажі між вулицями Миру та Шевченка.

   Аби зробити наступаючі свята ще більш особливими, організатори також пропонують долучитись щосереди до майстер-класів з виготовлення ялинкових прикрас з бісеру, джинси та солоного тіста. І з упевненістю можна сказати, що такий виріб, зроблений своїми руками, наповнить ваш дім затишком та святковим настроєм на цілий рік.

 {gallery}KVEST/promysly{/gallery}

Перегляд матеріалів ...
Вівторок, 23 травня 2017 11:09

етно look Виноградівщини

Автор

В мережі з’явилось відео святкового етно-вбрання з Виноградівського району, яке знято в рамках проекту #СПАДОК, де представлені 16 роликів, з жіночими святковими національними костюмами, характерними певним регіонам України в XIX-XX століттях.   

Середа, 11 січня 2017 13:51

Закарпаття колядує

Автор

В Ужгороді в черговий раз відбудуться «Коляди в Старому селі»

Понеділок, 05 грудня 2016 15:00

Новорічний ярмарок

Автор

Один з перших цього року новорічних ярмарків на Закарпатті, вже розпочав свою роботу в місті Виноградів

Четвер, 01 вересня 2016 13:19

Євреї Севлюша

Автор

   Синагога в Севлюші (м.Виноградів) почала будуватись в 1874 р. за ініціативи рабина Клайна, йому ж належав великий двір і прилегла територія. Будівлю можна віднести до стилю еклектизм, де на фасаді були декоративні елементи,карнизи та фігурні вікна.

   Виноградівський районполіетнічний та полікультурний край, що увібрав в себе багатство побуту та традицій різних національностей, які проживають тут. Оцінити це різноманіття можна в музейах району, що широко та яскраво продемонструють вам спадщину, що залишили нам наші предки.

П'ятниця, 15 квітня 2016 11:35

Угочанська лоза

Автор

 

   У місті Виноградів, 7 та 8 травня 2016 року, відбудеться XI-й виноградівський відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

 

   Унікальна та неповторна Боржавська вузькоколійка вже кілька років функціонує на територіях Виноградівського та Іршавського районів. Саме по ній, вкінці XIX початку XX ст., з Закарпаття до Австро-Угорської імперії перевозились значні об’єми сільськогосподарської та промислової сировини та продукції, зокрема здійснювалась доставка деревини з карпатських лісів на деревообробні підприємства Європи.

Вітаємо на Виноградівщині!

"Шукати - значить мати мету. Знаходити ж - значить бути вільним, залишатися відкритим для будь-яких сприйняття, чи не мати мети" - Герман Гессе, Сідхарха.

    "Чи можна було перемогти народ, жінка якого в найважчий час, коли так страшно гойдалися ваги історії, тягла з поля бою і свого пораненого, і чужого пораненого солдата? Чи можна повірити, що народ, жінка якого хотіла народити дівчинку і вірила, що у тій буде інша, не її доля, що цей народ хоче війни? Хіба в ім'я цього жінка життя рятувала, світ рятувала - була матір'ю, дочкою, дружиною, сестрою і Вояком?
Вклонімося низько їй, до самої землі. Її Великому Милосердяю"  - У Війни не жіноче обличчя, Світлана Алексієвич.

Сторінка 1 із 8