Вівторок, 30 червня 2015 00:00

Харпер+Трумен=ідеальна пара

Автор

  

   Тру́мен Гарсиія Капо́те (імя при народженні Трумен Стрекфус Персонс) та Нелл Харпер Лі, приклад ідеальної "пари", справжніх друзів, протилежних та одинакових водночас.

 

   Вона сильна жінка з чоловічим характером , а він чоловік, який в душі почувається жінкою. Але щось їх таки поєднувало. Дружба зародилась ще в дитинстві та супроводжувала довгі роки їх життя та творчості. Такі різні люди, такі різні твори. Він писав поетично про все, навіть про холоднокровне вбивство та психічні проблеми ("Сніданок і Тіфані), а воно серйозщно і правдиво про расові проблеми ("Убити пересмішника"). Надійна підтримка один одного, і так, що Лі навіть погодилась поїхати з Труменом в в Холкомб штат Канзас, де він збирав свідчення місцевих про жорстоке вбивство фермерської родити. В результаті був створений бестселлер "Холоднокровне вбивство". Для того щоб краще уявити цю історію та й самих письменників, варто подивитись фільм "Погана слава", де характери письменників просто чудово передали Тобі Джоунс та Сандра Булок. 

Приємного читання та кіноперегляду поціновувачам Харпер Лі та Трумена Капоте!!!

 

Валентина Горнецкі

Закінчивши географічний факультет зі  спеціальністю туризм продовжую своє навчання на кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду Австро-Угорщини», бо вважаю, що  немає меж досконалості...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « Літо-літечко Відчуття Різдва »