П'ятниця, 04 грудня 2015 12:27

Відчуття Різдва

Автор

   "Мені подобається все, пов'язане з Різдвом, - продовжувала Мері. - Але особливо - звуки. Дзвін дзвіночків вуличних Санта-Клаусів, записи улюблених святкових мелодій, щирі дитячі голоси, виконуючі різдвяні гімни. Шум центральних вулиць стає іншим. А як смачно шарудить папір в магазинах, коли упаковують подарунки! Люди стають привітніше, і будь-який незнайомець може привітати вас з Різдвом. І звичайно ж, непередавана принадність різдвяних історій. Мудрість Діккенса та інших письменників, які вміли просто і задушевно розповісти про Різдво."  - Еванс Річард "Різдвяна скринька".

 

 

Що почитати на свята? Часом важко визначитись, бо вибір величезний. Тому рекомендую Топ 5 різдвяних творів на будь-який смак та вподобання:

1. Жертовне Різдво

О. Генрі - "Дари волхвів"

   "Один долар вісімдесят сім центів. Це було все. Із них шістдесят центів - монетками по одному центу. Вона відвойовувала кожну монетку, торгуючись із бакалійником, зеленярем, м'ясником так запекло, що аж вуха палали від мовчазного осуду її скупості, викликаної надмірною ощадливістю. Делла тричі перелічила гроші. Один долар вісімдесят сім центів. А завтра Різдво."

2. Споживацьке Різдво

Ганн Джеймс - "Різдво - щодня"

  Френк три роки не був на Землі. Заробивши круглу суму грошей ціною нестерпної самотності, він повернувся до людей, до рідної планети, до коханої дівчини на ім'я Джин. І начебто все повинно бути добре, але чому у Френка поступово складається відчуття, що світ збожеволів? І до чого тут Різдво?

3. Традиційне Різдво

Чарльз Діккенс "Різдвяна історія"

   Духи Різдва та старий Скрудж, як наслідок переосмислення минулого та виправлення життєвих помилок. Стара добра історія відома всім з дитинства.

4.Повчальне Різдво

Еванс Річард -  "Різдвяна скринька"

   Повчальна історія про найголовніше - сімю та дар який несе нам Різдво.

5. Чарівне Різдво

Джоан Роулінг «Гаррі Поттер»

   Хлопчик чарівник Гарі, численні пригоди, а головне вірна та незламна дружба та  "чарівні" сцени Різдва.

 

Бонусом - "Кіт до Різдва" від Еморі Клівленда, яким буде це Різдво покаже час))) А поки читаєм!!!

Валентина Горнецкі

Закінчивши географічний факультет зі  спеціальністю туризм продовжую своє навчання на кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду Австро-Угорщини», бо вважаю, що  немає меж досконалості...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.