Середа, 10 лютого 2016 09:26

Читацький рік розпочався! 2

Автор

«Ось моя таємниця. Вона дуже проста: лише серце добре бачить. Найголовнішого не побачиш очима».

 

   Так казав Маленький принц, чи то автор твору «Маленький принц» – Антуан де Сент-Екзюпері. Ця дитяча книжка мудра і людяна, багато в чому і філософська. Опублікована 1943 р., в той час, коли питання життя і смерті, добра зла були дуже актуальними, в самий розпал війни. Це книга для дорослих, які в душі залишились дітьми та дітей, дорослими не по роках. «Адже дорослі спочатку були дітьми, лише мало хто з них про це пам'ятає» – Антуан де Сент-Екзюпері, з присвяти до книги.

 

   «Пурпурові вітрила» – повість-феєрія Олександра Гріна, написана в 1916-1922 роках. Звичайна дівчинки Ассоль, яка жила зі своїм батьком моряком, була великою мрійницею. І лиш раз почувши від старого на ім'я Егль, що коли вона стане дорослою, до неї припливе принц на кораблі з червоними вітрилами, щодня від того часу почала виглядати свій корабель і чекати його. І таки дочекалася. Історія про те, що мрія обов’язково здійсниться, треба просто сильно вірити.

 

Далі буде...

Валентина Горнецкі

Закінчивши географічний факультет зі  спеціальністю туризм продовжую своє навчання на кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду Австро-Угорщини», бо вважаю, що  немає меж досконалості...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.