Субота, 12 березня 2016 08:17

Поезія в прозі від Германа Гессе

Автор

"Шукати - значить мати мету. Знаходити ж - значить бути вільним, залишатися відкритим для будь-яких сприйняття, чи не мати мети" - Герман Гессе, Сідхарха.

 

   1922 рік подарував нам постмодерністський твір «Сідхарха», про філософські пошуки юного брахмана, пошуки атми, власного я, через шлях сансари, колообіг народжень і смертей. Сідхарха почав аскетом, був учнем куртизанки,  торговцем, завзятим гравцем, батьком, мудрецем, а для когось і святим. Проживши насичене життя знайшов просвітлення біля річки, що одночасно всюди і ніде. Тільки почавши її слухати, він почув себе і зрозумів сенс свого життя!

   "Ні, світ досконалий кожну мить; кожен гріх вже несе в собі благодать, у всіх маленьких дітей вже живе старий, всі новонароджені вже носять в собі смерть, а все що вмирають - вічне життя"- Герман Гессе, Сідхарха.

Валентина Горнецкі

Закінчивши географічний факультет зі  спеціальністю туризм продовжую своє навчання на кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду Австро-Угорщини», бо вважаю, що  немає меж досконалості...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: « У війни не жіноче обличчя