П'ятниця, 29 травня 2015 00:00

Виноградів. Гімназія. 29 травня...

Автор
Виноградів. Гімназія. 29 травня... Виноградів. Гімназія. 29 травня... Світлана Кедик

Кожна мить життя суттєва і значима, бо в будь-якій із миттєвостей прослідковується людська самобутність, сенс, що окреслює сутність, як фактор існування у всесвіті. І нехай ми лише його малі часточки, але дуже значущі у подобі своїй і образі.

Кожен день нашого перебування у всесвіті це історія людини. Нехай вона повторюється з миті до миті, але вона є. І сьогодні, саме сьогодні, долі тисяч молодих людей відкривають шлях дорослого життя, та я би й не йшла… але дорослість мене наздоганяє.

Останній дзвоник.

Банальні, дитячі речі, мізерна усвідомлена, поступова дія, що ні до чого не приводить, хіба що викликає безліч емоцій через край яких витікають сльози. У батьків: сльози збентеженої радості; у випускників – усвідомленої неусвідомленості – ну ось, ми закінчили школу!

А за тією партою пройшло пів мого життя. Наступний крок буде інакшим, але цей надто дорогий аби просто піти, тому хочеться лишитись тим наївним дитятом, яке з великими очима та надмірною цікавістю одного дня переступило через шкільний поріг.

Кожна школа сьогодні святкова, вбрана у радість і трепет.

Виноградів. Гімназія. 29 травня. 9 година ранку…  лінійка. Останній дзвоник для одинадцятикласників.

Тут, серед ідейності мого зростання пройшли найкращі роки, але не загубились – зосталися в памяті. І коли я виросту. А я виросту! Виросту духовно, морально, бо людина. Бо я та людина, котра виносить найкраще із дому, що зветься школа. В пам’яті лишається все, і навіть ті дріб’язкові речі, що й складають наше життя.

 

Щасливої дороги, випускники!

 

 Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Медіа

Виноградів. Гімназія. 29 травня