П'ятниця, 28 квітня 2017 12:01

Мистецтво і благодійність

Автор
Мистецтво і благодійність Мистецтво і благодійність

Катка Розпопчукова – художник-аматор. Живе і творить останні 22 роки в Чехії.

За короткий час майстриня легко знайшла популярність серед мистецьких кіл та у онлайн конкурсах її роботи неодноразово отримували першість за що має чимало сертифікатів. Вона дивується з цього. Граючись з фарбами на полотні виникають кольорові фантазії, які вона вихоплює зі своєї уяви несподівано навіть для самої себе. Цей творчий азарт спонукає її повторювати це дійство знову і знову. Її полотна подобаються іншим. Вони гарно продаються в Чехії, хоча за невисоку ціну. Вона достатньо забезпечена в житті, тому творчість для неї вільний подих, релаксація і неймовірне задоволення.

До Виноградова художниця приїхала провідати батьків і заодно показати свій творчий доробок землякам. Отож у виставковій залі Імпасто відкрилася виставка її живопису. А ще художниця вирішила віддати привезені роботи на благодійність. Кошти, виручені з продажу картин будуть передані на лікування хворої на аутизм дитини – Марушки Віталія з села Олешник. Мама Оксана сама доглядає Віталіка, батько помер минулого року. Наразі хлопчику  вкрай необхідне обстеження МРТ, щоб лікарі могли підібрати відповідне лікування. Хлопчика мучать сильні головні болі. На жаль тільки одна робота була продана на презентації. Виставкова зала ІМПАСТО запрошує відгукнутися на благодійну акцію, яка триватиме до 15 травня та придбати ексклюзивну авторську роботу художниці за символічну ціну і разом з тим допомогти хворій дитині. Це так легко – робити добро!

 

 

Катка Розпопчукова (Отрошко )

Народилася в Україні, село Олешник, що на Закарпатті.

Зараз живе і працює в Чехії в містечку Бденєвсі біля м. Плзень.

У вільний час захоплюється малюванням картин. Для цього використовує тільки акрилові фарби.

 Її картини виставлялися в галереях міста Карлові Вари, Прага, Плзень.

У 2016 році брала участь в Міжнародному мистецькому фестивалі

 Art Fest в м. Чеські Будєйовіце.

Також її картини користуються успіхом на міжнародних виставках і онлайн презентаціях, де і отримала на них сертифікати.

Роботи нашої талановитої землячки прикрашають інтер'єри колекціонерів з Німеччини, Словаччини, Чехії та України.

 

Валентина Костьо

 

Керуюча ІМПАСТО

Тел. мами Оксани: 067-962-64-87

 

 

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.