П'ятниця, 19 травня 2017 07:51

Таїнство узріння Пречистої

Автор
Таїнство узріння  Пречистої Таїнство узріння Пречистої

Есеїстика образів з-поміж реальності подоби людської у святості неповторності. Зображувати Богородицю  – це таїнство, таїнство узріння в собі Пречистої аби народити крізь призму земної гріховності маленького Бога.

Відчуття глибокої тривоги та водночас спокою поза межами власного усвідомлення себе у вірі, своїй і більше нічиїй; себе у долонях ще ненародженого людиноподібного Єдинородного, свого і більше нічиєго; себе у візерунках константи нечесності так само недосяжної, як прикрість в душі за надуману щирість… Зображувати Богородицю, тим самим творити ідола, найвеличнішого ідола людства… і милуватись творінням підміняючи поняття Творця  і Його величі у скоєних діяннях. Діяння людини виокремлені нормами та правилами, догмами та принципами дзеркально передають стан світу духовного, що ілюзорно живе вільним – свобідним від мерзоти успадкованого гріхопадіння. І доля тут ні до чого.  Бо є тільки ТИ і БОГ у ТОБІ. Усе інше не потребує міри визначень.

Богородиця. Це сакральний стан, стан вагітності надією. І тільки виношуючи віру ти народжуєш Любов.

Чи не доречніше  замість парадигм імен описати чуття внутрішніх сколихів від побаченого та набутого?

БОГОРОДИЦЯ...

 

Довідково:

18 травня  у виставковій залі ІМПАСТО, що у Виноградові,  відбулося  відкриття виставки "Богородиця".

55 митців Карпатського регіону взяли участь у експозиції –  образ Діви Марії зображений на графічних, живописних полотнах, скульптурі, гобелені.

Виставку представив науково-дослідний інститут національної стратегії м. Будапешт, Угорщина.

Виставка відкрита до 14 червня 2017-го.

 

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Галерея зображень