П'ятниця, 14 листопада 2014 00:00

Будемо знайомі

Автор

«Виноградівські Вогні»  один з інститутів  суспільної  культури, що  бере участь у пропаганді та поширенні в житті суспільства високих культурних цінностей. Портал представлений у вигляді культурних оглядин, рецензій, інтрев’ю з творчими людьми… та оригінальних авторських творів де буденне життя соціуму  покладене на рядки есе, віршів, прозових уривків… як найкраще передає стан душі та духовності  особистості того чи іншого автора.

Наша мета полягає в тому щоб виховувати людей на зразках загальносвітової культури, тим самим сприяючи всебічному розвитку людини.

Ми прагнемо  якомога розлогіше представити діяльність  творчих людей Виноградова та району. В ідеалі  – зібрати на вебсторінках культурну тусівку, що час від часу зі свого віртуального життя втілюватиметься в буденності.

 

Наші ідейники:

Світлана КЕДИК

 

В минулому редактор  друкованої версії суспільно-політичного/культурно-мистецького тижневика "Севлюш Інфо/Виноградівські Вогні". Автор ідеї проекту «Виноградівські Вогні»,  відповідно – людина, котра втілила його  в життя.   

Автор книг: «Світ Добра» (поезія в прозі, вийшла друком), «Щоденник святої Грішниці» (спогади), «Зірочка» (цикл казок для дітей), цикл «Думки заміжньої жінки»… та   ряду публіциcтичних   статтей.

У 2013 році спробувала себе в царині драматургії    інсценізувала «Світ Добра» в рамках  власного творчого вечору.

Моє життєве кредо: «Якщо огорнути Зло Любовю, то воно обовязково стане частиною Добра»

 

Валентина Костьо

Народилася  в листопаді 1966 року в селі  Красноволя, що на Волині, в мальовничому краї Лесі Українки. Виростала, добре вчилася в школі, любила читати і малювати. Закінчила десятирічку і вступила до Луцького СПТУ–9. Отримавши спеціальність контролера ОТК, працювала на підшипникових заводах Луцька, Харкова, Ростова-на-Дону. Згодом обрала іншу професію. Закінчивши Львівське училище №52, працювала провідником пасажирських перевезень міжнародного сполучення. З 1992 року проживаю на Закарпатті в селі Фанчиково Виноградівського району.

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі,настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ. Організатор творчих зустрічей присвячених місцевому художнику Степану Кутлану (2010-2011р.р.) 

У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески. Телеведуча дитячої передачі «Казкове місто» на телеканалі ТРК Виноградів.

 

Валентина Горнецкі


Народилась в селищі Королево, де й закінчила школу з відзнакою. Після вступила до Ужгородського національного університету, географічний факультет,      спеціальність туризм, отримала      «червоний» диплом.

За 5 років навчання, зрозуміла, що треба переходити з теоретичного на практичний рівень, що власне і зробила. Отримувала досвід в готельній та екскурсійній  справі, згодом дістала  посвідчення екскурсовода. Зараз також організовую "Відкриті екскурсії по м. Виноградів". Крім всього вищепереліченого, розробляю нові  маршрути та програми вихідного дня та маю деякі    напрацювання по туристичному потенціалу регіону.  

Веду рубрику Угочанський КВЕСТ

Вважаю немає меж досконалості тому і продовжую своє навчання. На кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду  Австро-Угорщини».

У вільний час багато читаю, як художню літературу так і книги по спеціальності. Люблю подорожувати та пізнавати світ, вивчати іноземні мови. А ще куховарю та  створюю нові    рецепти    домашнього варення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.