Валентина Горнецкі

Валентина Горнецкі

Закінчивши географічний факультет зі  спеціальністю туризм продовжую своє навчання на кафедрі історії України УжНУ, пишу кандидатську на тему: «Архітектура Закарпаття періоду Австро-Угорщини», бо вважаю, що  немає меж досконалості...

Вівторок, 23 травня 2017 11:09

етно look Виноградівщини

В мережі з’явилось відео святкового етно-вбрання з Виноградівського району, яке знято в рамках проекту #СПАДОК, де представлені 16 роликів, з жіночими святковими національними костюмами, характерними певним регіонам України в XIX-XX століттях.   

Середа, 11 січня 2017 13:51

Закарпаття колядує

В Ужгороді в черговий раз відбудуться «Коляди в Старому селі»

Понеділок, 05 грудня 2016 15:00

Новорічний ярмарок

Один з перших цього року новорічних ярмарків на Закарпатті, вже розпочав свою роботу в місті Виноградів

Четвер, 01 вересня 2016 13:19

Євреї Севлюша

   Синагога в Севлюші (м.Виноградів) почала будуватись в 1874 р. за ініціативи рабина Клайна, йому ж належав великий двір і прилегла територія. Будівлю можна віднести до стилю еклектизм, де на фасаді були декоративні елементи,карнизи та фігурні вікна.

Середа, 18 травня 2016 06:58

Міжнародний день музеїв

   Виноградівський районполіетнічний та полікультурний край, що увібрав в себе багатство побуту та традицій різних національностей, які проживають тут. Оцінити це різноманіття можна в музейах району, що широко та яскраво продемонструють вам спадщину, що залишили нам наші предки.

П'ятниця, 15 квітня 2016 11:35

Угочанська лоза

 

   У місті Виноградів, 7 та 8 травня 2016 року, відбудеться XI-й виноградівський відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза».

Субота, 09 квітня 2016 07:15

Унікальна вузькоколійка

 

   Унікальна та неповторна Боржавська вузькоколійка вже кілька років функціонує на територіях Виноградівського та Іршавського районів. Саме по ній, вкінці XIX початку XX ст., з Закарпаття до Австро-Угорської імперії перевозились значні об’єми сільськогосподарської та промислової сировини та продукції, зокрема здійснювалась доставка деревини з карпатських лісів на деревообробні підприємства Європи.

Середа, 16 березня 2016 13:53

Фестивалі Виноградівщини!

Вітаємо на Виноградівщині!

Субота, 12 березня 2016 08:17

Поезія в прозі від Германа Гессе

"Шукати - значить мати мету. Знаходити ж - значить бути вільним, залишатися відкритим для будь-яких сприйняття, чи не мати мети" - Герман Гессе, Сідхарха.

Середа, 02 березня 2016 09:12

У війни не жіноче обличчя

    "Чи можна було перемогти народ, жінка якого в найважчий час, коли так страшно гойдалися ваги історії, тягла з поля бою і свого пораненого, і чужого пораненого солдата? Чи можна повірити, що народ, жінка якого хотіла народити дівчинку і вірила, що у тій буде інша, не її доля, що цей народ хоче війни? Хіба в ім'я цього жінка життя рятувала, світ рятувала - була матір'ю, дочкою, дружиною, сестрою і Вояком?
Вклонімося низько їй, до самої землі. Її Великому Милосердяю"  - У Війни не жіноче обличчя, Світлана Алексієвич.

Сторінка 1 із 11