Субота, 26 серпня 2017 08:03

«Сонячний колізей» в імпровізації життя

Додала
«Сонячний колізей» в імпровізації життя «Сонячний колізей» в імпровізації життя

Знаєте, що найголовніше в житті?

Так. Життя.

Щирі обличчя людей, які тебе оточують, сповнені радості і сміху. Того, що здатний заразити гарним настроєм, винести понад буденністю  аби вмістити у інші світи серед світу цього. Аби чути тільки шепіт  теплого вітру, поезію, музику  купаючись в  променях вечірнього сонця… всього вдосталь – і радості, і гумору, і ностальгії, і філософії, і усмішок, і віршів, і пустощів дітей…

«Сонячний колізей»  вдруге зібрав людей за для втіхи душі і розуму. Передати чуття у митях через слово – це змовчати. Тому дозвольте я помовчу ….

 

Довідково:

До вільного спілкування мали можливість (і завжди мають) долучитися усі бажаючі. Усі бажаючи стали меценатами  польового чаю, смаколиків та добротного настрою. Добротний настрій відтворили слухачі та автори. Авторами та слухачами  «Сонячного Колізею» стали люди спраглі спокою та рівноваги.

Дякую Вам за те, що Ви є.

 Світлана КЕДИК

 

 "Сонячний колізей 2016"

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.