Print this page
Четвер, 28 вересня 2017 13:25

Кіно-тур «Роми, яких ви не знали» вирушає Закарпаттям

Додала
«Роми, яких ви не знали» «Роми, яких ви не знали»

З 2 по 6 жовня в пяти населених пунктах Закарпаття відбудуться покази фільму «Сім історій успішних ромських жінок». Фільм є першим в Україні документальним проектом про сучасних українських роміів, які реалізували себе в громадській діяльності, мистецтві або несценічній професії.

Тур розпочнеться в Ужгороді з прес-конференції організаторів. Далі відбудуться кінопокази, вони будуть супроводжуватися публічними дискусіями за участі представників ромських громад, місцевої влади, громадських активістів, науковців та представників медіа.

3 жовтя о 15:00 к.ч. фільм буде представлений у читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки. Запрошуємо до перегляду.

Населений пункт

Дата

Час

Локація

Адреса

Ужгород

2 жовтня

12.00

Ужгородський прес-клуб

пл. Жупанатська 15/4

Великі Лучки

2 жовтня

15.00

Ромське поселення в селі Великі Лучки

 

Виноградів

3 жовтня

15.00

Центральна районна бібліотека

вул. Борканюка, 1

Хуст

4 жовтня

15.30

Зала районної ради

вул. Карпатської Січі, буд. 21

Мукачево

5 жовтня

15.00

Кафе «CAVA»

пл. Миру, 27

Ужгород

6 жовтня

12.00

Читальна зала бібліотеки УжНУ

вул Університетська, 14

 

Історії успіху документувала громадська організація «Платформа для змін «Ре:Дизайн» за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження». Режисер – Роман Блажан, співавторка та наукова консультантка проекту, ромологиня – Наталія Зіневич.

Ромська програмна ініціатива Міжнародного фонду «Відродження» продовжує підтримувати громадські ініціативи, спрямовані на залучення представників ромського народу до соціальних процесів і протидію їх дискримінації в Україні.

Контактна особа: Радослава Чекмишева, координатора з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 8878. 

Додаткова інформація

  • Початок: Вівторок, 03 жовтня 2017
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Світлана Кедик

Related items