Print this page
Неділя, 15 жовтня 2017 10:27

На співочій хвилі

Додала
На співочій хвилі На співочій хвилі

Буквально вчора на всю країну зазвучав виноградівський гурт «Чаламада». Тисячі сімей за переглядом біля телевізора шоу «Х-фактор» та власне глядачі мали змогу поринути в атмосферу, як висловився фронтмен гурту, «сонячного Закарпаття» . Вони вирішили підкорити сцену головного співочого шоу країни, «коби загусляти файні новти, коби всьо тряслося, коби гуділо, коби всім любилося. Та й на сиренчу вам усім», –  так сказав один з учасників гурту.  І це їм справді вдалося!

Цей гурт підкорив всіх з перших хвилин свого перебування на шоу. Колорит, що несли за собою хлопці, не міг залишити байдужим абсолютно нікого.  Та й вони додали перцю своєю групою підтримки – це був гусак, якого назвали Лоцціко, згодом він став подарунком Насті Каменських, одної з суддів «Х-фактора» . Проте ніщо з вищесказаного не зрівняється з вибуховим та, по-справжньому, оригінальним виступом. Співав гурт на діалекті, яким розмовляють люди нашого містечка, а пісня, яка лунала, мала назву «Утки-качки».

Люди аплодували стоячи, судді дякували за піднятий настрій. У їхню сторону лунали виключно позитивні відгуки, бо вони справді на це заслужили. Не побоялися показати свою несхожість на всіх, не побоялися заспівати на діалекті, який розуміють лише ті, хто проживає на території чудового Закарпаття. Суддям так сподобалася ця говірка, що Дмитро Шуров попросив навчити розмовляти на цьому діалекті.

Та вони привезли з собою додому не тільки похвалу, а й навіть не чотири, а п’ять «так» (гусак Лоцці теж взяв участь у голосуванні, підтримуючи «Чаламаду»).  Коротко кажучи, все було дуже файно!

Зроблю невеличкий відступ, бо не можу не зауважити той факт, що чим далі, тим більше і частіше переконуюся в тому, що наше місто має величезну кількість талантів, які згодом стають відомі всій країні. Чомусь в моєму серці живуть здогадки, що таких «майбутніх зірок» в нас ще багато. Тож хочу закликати талановитих людей не ховатися, а робити все, задля того, щоб люди почули та побачили вас. Надихайтеся прикладами такими, як гурт «Чаламада».

 

Що ще можна додати? Хлопці справді молодці. Якщо ще до недавнього періоду вони були відомі на території Закарпаття, то зараз, я чомусь впевнена, число фанатів їхнього гурту зросло і буде зростати, включаючи людей з різних куточків України  і не тільки. Нам залишається пишатися, тим, що вони є виноградівцями, та підтримувати їх у подальшій участі в проекті. Надіємося, що в них все вийде, і  тримаємо за них кулачки.

Мирослава Леньо

Мирослава Леньо

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Останні пости від Мирослава Леньо

Related items