Понеділок, 23 жовтня 2017 11:19

Зібрання віруючих у поезію

Додала
Зібрання віруючих у поезію Зібрання віруючих у поезію

Вечір пятниці перетворився на зібрання віруючих у поезію :)  Родичі, друзі та знайомі з Виноградова – ті, які мали змогу відвідати наш творчий імпровізований виступ – зосереджено поринали у поезії трьох авторок, трьох абсолютно різних поетес.

Мій іронічний емоційно-побутовий реалізм переплівся з живописною умиротвореною пасторальністю Валентини Костьо та піднесеною інтимною рефлексією Світлани Кедик. Три грані жіночої сутності стали триєдиним (яка вилилася у дещо цікаве, але про це трохи пізніше), приправленим музичними інтермедіями фортепіанного ансамблю (Вікторія Чепак та Здена Тесличко) та авторськими піснями Роберта Тіводора. Читала також Світлана Тарнавська – власну лірику про осінь,  встигаючи дотепно коментувати хід імпровізованих виступів; і Тетяна Микита – один із власних прозових текстів. Атмосфера була приємною, з ноткою гумору, а гості брали активну участь в обговоренні в кінці вечора.

Хотілося б подякувати усім, хто не побоявся провести вільний час по-новому і прийшов, Міші Лендєлу – за ентузіазм, організацію і допомогу, Томасу Медвецькому – за чудові фотографії, і звичайно – Ромі за надане приміщення кафе «indaba», і – накінець – Златці, що висиділа багатогодинне дійство до кінця :)

Сподіваємося, на наступний раз буде ще цікавіше.

 

Здена Тесличко

Враження Світлани Кедик та Валентини Костьо: "Осіння арт-тусівка або зустріч в «Indaba»" (перейти)

Здена Тесличко

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.