Неділя, 18 лютого 2018 13:01

Веселкові мотиви в "Імпасто"

Додала
Веселкові мотиви в "Імпасто" Веселкові мотиви в "Імпасто"

18 день лютого 2018-го  відтворив у виставковій залі ІМПАСТО веселкові мотиви – декупаж пляшки та вишивка бісером. Рясні кольори з відтінком тепла  розбавили сіру буденність  холодних стін.

Майстрині Виноградівщини: Олена Капустянова, Оксана Мигляс, Наталія Данкович, Наталія Гірка, Богдана Задорожна представили загалу свої творчі доробки. Невимушене замилування різнобарв’ям та асортиментом ідей не залишить байдужим  споглядача, адже кожна річ пронесена крізь духовний вимір майстрині, сповнена ніжністю жіночих рук.

Ось так, наприкінці зими, жінка, як  уособлення всього живого народжує та дарує емоції передчуття весни…

 

Довідково:

Богдана Задорожна. Проживає в смт Королево, 27 років, працює психологом. Вишиває хрестиком та бісером понад рік.

Наталія Данкович. Виноградівчанка. 29 років, працює керівником школи центру зайнятості та дозвілля «Розумашки» та у реабілітаційному центрі. Вишивати вміє з дитинства. Роботи – вишивка хрестиком і бісером, оздоблення вишивкою деталей одягу та аксесуарів.

Оксана Мигляс. Проживає в селі Онік. 44 роки, домогосподарка. Вишиває хрестиком і бісером 15 років.

Наталія Гірка. Живе у Виноградові. 56 років, працює в лабораторному центрі лікарем. Займається вишивкою хрестиком 10 років.

Олена Капустянова. Живе у Виноградові. 48 років, безробітна. За спеціальністю – інженер-технолог, конструктор швейних виробів. Декупажем пляшок захопилася 2 роки тому.

 

(Фото нижче на сторінці)

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.