Четвер, 08 березня 2018 10:07

«Дьоньдята». Василь Кузан та «55 ударів по кумполу»

Додала
«Дьоньдята». Василь Кузан та «55 ударів по кумполу» «Дьоньдята». Василь Кузан та «55 ударів по кумполу»

7 день березня дарує жінкам Виноградова та пооцінювачам творчості Василя Кузана зустріч з автором.

Книга, яку письменник презентував –  21-е по рахунку видання у творчому доробку, написане «нашою мовою»  –  згідно слів автора, себто закарпатським діалектом. Тож, нова книжка Василя Кузана як і місцева говірка сповнена життєвого дотепу та жартів.

Понад годину часу у стилі запитання-відповідь та авторського читання аудиторія читальної зали головної районної книгозбірні була занурена в письменницьку ауру. А позаяк, Василь Кузан цьогоріч справляє ювілей – 55 років, то намітив творчий тур  у 55-ти містах України стартувавши 5 березня з Ужгороду. Виноградів – третє місто за рахунком де автор представив книгу «Дьоньдята», що означає – намистини.

За закарпатське «літературне монистя» («Дьоньдята») Кузан отримав в дарунок, від колективу книгозбірні,  виноградівську палинку витриману у найкращих традиціях літературного жанру, спеціально для письменників-ювілярів «55 ударів по кумполу». Зважаючи на міць даного продукту бібліотекарі запропонували застосування: взяти ловор із студенов водов, забити туды ногы і пити дотіть, докіть вода не закыпить у ловорі або пити малими дозами до повного входження в образ.

Автор зважив на побажання заявивши: «Боюся, що вода у ловорі скорше замерзне, ги закыпить…»

На жартівливій ноті, власне як і вся зустріч з Василем Кузаном березневий день набув свого логічного закінчення – книжка + автограф.

 

Світлана КЕДИК

(Фото нижче на сторінці)

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.