П'ятниця, 16 березня 2018 18:52

Поезія по-котячи

Додала
Поезія по-котячи Поезія по-котячи

Літературний експеримент згідно якого поезія є або її немає.

Запрошуємо любителів поетичного слова, весни та котів – почитати, послухати, погладити…

Захід відбудеться в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки 21 березня 2018 року в  рамках проекту «Виноградівські Вогні».

Початок: 17:00 к.ч.

Вхід вільний. Приходити з котом живим або (не)живим

 

 

…Кіт обов'язково мусить бути або живий, або мертвий (не існує стану, проміжного між життям та смертю)

 

Довідково:

Кіт Шредінгера (або Шрединґерів кіт) — герой відомого уявного експерименту Ервіна Шредінгера, що в ньому цей кіт повинен перебувати одночасно в двох станах — живий та мертвий.

Уявного кота поміщено в коробку, перебуваючи в котрій він є з імовірністю 0,5 живий, 0,5 — мертвий. Згідно з принципами квантової механіки, кожна елементарна частинка одночасно може перебувати в кількох станах. Так само й кіт Шредінгера в умовах експерименту може одночасно бути водночас живий і мертвий, доти, доки хтось не відчинить коробку й не визначить, чи живий кіт, чи ні. Відмінність кота від елементарної частинки в тому, що кіт є макроскопічною фізичною системою.

Додаткова інформація

  • Початок: Середа, 21 березня 2018
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.