П'ятниця, 16 березня 2018 20:14

Чай. Печиво. Тазик цукерок.

Додала
"Чай. Печиво. Тазик цукерок" "Чай. Печиво. Тазик цукерок"

Акварельний чай крізь живопис припудреного печива вилився на стіни Імпасто солодкими кольорами…

Ось, приблизно таким був настрій у аурі жіночої творчості де виставкова галерея приймала гостей весною і теплом творчого духмяну. Харизма віяла з-під усюди: чи то з живопису, чи то графіки… у різних стилях і навіть глини зліпленої дбайливими руками. Та й взагалі, без жіночих рук у цьому світі ( і не в цьому також)   ніяк. У них і любов, і турбота, і творчість.

Букет жіночої творчості  представили:

Вікторія Тайпс

Народилася в місті Свалява. Закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім.. А.Ерделі та Закарпатську академію мистецтв.

Ірина Товт

Народилася на Львівщині. Закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім.. Івана Франка. Вільний митець.

Маргарита Тегзе

Уродженка Полтавщини. Закінчила Полтавський національний технічний університет ім.. Ю Кондратюка. Є головним архітектором Виноградівського району та викладає образотворче мистецтво в дитячій школі мистецтв ім.. Б.Бартока.

Діана Добош-Брода

Народилася на Виноградівщині в с.Онок. Закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім.. А. Ерделі і Закарпатський художній інститут. Працює викладачем дитячій школі мистецтв ім.. Б. Бартока

Мар’яна Гаврило

Народилася на Виноградівщині в с.Онок. Закінчила Ужгородський коледж мистецтв ім.. А. Ерделі і Закарпатський художній інститут. Працює викладачем дитячій школі мистецтв ім.. Б. Бартока.

Гелена Матій

Виноградівчанка. Закінчила Мукачівський технологічний інститут, згодом – Магістратуру. Заступник керівника об’єднання художників «Мистецька Угоча».

Валентина Костьо

Уродженка Волині. Керуюча виставкової зали «Імпасто». Авторка двох книжок для дітей «Відчуття щастя», «Намистинки» та співавторка збірки поезій «Трикутник».  

Ольга Гал

Народилася у Виноградові. Закінчила Львівську національну академію мистецтв, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

 

P.S. Чай з повидлом, лимоном, печивом та цукерками - посиденьки під французьку музику, жарти і весну. Відкриття виставки в Імпасто перейшло у домашній затишок...

Смакувала Світлана КЕДИК

(Фото нижче на сторінці)

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.