Четвер, 22 березня 2018 09:33

Киця Рональдіна. Весна. Поезія. Музика та гарний настрій

Додала
Весна. Поезія. Весна. Поезія.

Любителі поетичного слова, весни та котів зібралися в головній книгозбірні району відсвяткувати Всесвітній день поезії. Своєрідна зустріч в супроводі котів живих і (не)живих пройшла в приємній обстановці, сповнена поезії, музики, домашнього затишку та позитивних емоцій.

Цікаві факти про поезію,  ТОП 10 «Від класиків до сучасності», теорія Шредінгера інтерпретована на літературний стиль – експеримент згідно якого поезія є або її немає, ну і звісно, читання поезії розбавлені музикою від Здени Тесличко та Мар’яни Світельські  – усе це «Поезія по-котячи».

Головною героїнею заходу була киця Рональдіна, яка уважно слухала та насолоджувалась пестощами учасників – без упину її гладили.

Даний захід є черговим свідченням, того що література на місцевому рівні і не тільки,  є цікавою, неординарною та має свого читача (слухача). Своєрідний квартирник окреслює себе не як просто творчу тусівку, а як коло людей, які цінують розвиток культурних тенденцій, пропаганду культури краю та в цілому. Це дає надію, що наступні заходи збиратимуть дедалі більше людей. Одним з таких є арт-тусівка «Сонячний Колізей», що вже два роки поспіль відбувається на руїнах Виноградівського замку «Канків» у серпні. Тому і цьогоріч у планах відтворити поезію та музику супроти ночі у променях сідаючого сонця – поети, музиканти, барди прийдуть на зустріч один одному та прекрасному…

Серед переліку місцевих авторів були: Василь Горват, Здена Тесличко, Валентина Костьо, Світлана Тарнавська, Ірина Криванич, Тетяна Микита та Світлана Кедик.

Світлана КЕДИК

(Фото нижче на сторінці)

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.