Понеділок, 28 травня 2018 20:45

«Трикутна зустріч» у Хусті крізь плин поетичного шарму

Додала
«Трикутна зустріч» у Хусті крізь плин поетичного шарму «Трикутна зустріч» у Хусті крізь плин поетичного шарму

Поки весна травневим сонцем ліпить надію на літо, ми, після кількаденного дощу, їдемо до Хуста.

«Трикутна зустріч» крізь плин поетичного шарму з творчими хустянами напрочуд тепла та невимушена. У стилі найкращих закарпатських традицій перемащена скибкою запашного хліба, доброго сала та сиру, заморських оливок… і звичайно – келихом вина.

Нас троє. Так уже склалося, що виноградівський творчий посил містить три особисті вершини, три сторони, а з тим й кути… ані рівнобедрений, хоч кожна з представниць має бедра (ще й жіночі), ані різносторонній, більше того – не правильний (рівносторонній), позаяк правильність дуже ефемерна річ, себто у кожного своя. І взагалі, геометрія втрачає будь який зміст, коли в гру вступає поезія. Поезія, така як вона є.

Отже – збірка з поетичним шармом «Трикутник» авторів Валентини Костьо, Здени Тесличко та Світлани Кедик має місце бути в Хустській книгозбірні. Літоб’єднання "Верховинська плеяда" дарує слухацьку аудиторію зі своїх представників та творчих друзів в переліку яких співочий артист Сергій Маслов, актори та режисер театру Сергій Архипчук.

Під акомпанемент гітари Сергія розвивається дійство трикутного шарму жіночого роду: читання творів, живе спілкування, усмішки, приємні емоції… усе підсилено звуком фортепіано, клавіші якого віднайшли пальці Здени Тесличко та її донечки Златки. І коли, нарешті, вітер Хустського замку крізь відчинене вікно надвечір’ям зайшов до бібліотечної зали, мить часу застигла в прощанні. Ми пішли, а «Трикутник» залишився – у спогаді, на книжковій полиці, у Хусті. Щовечора він шукатиме свого особливого Читача.

Довідково:
"Трикутник" – трилогія творчої ініціативи трьох незалежних жінок – кардинально різних у стилі письма, але об’єднаних поетичним шармом. Можливо, саме тому, у міжрядкових інтервалах лірична героїня виринає алюзією чуттів…
Книга розрахована на широке коло читачів.

Видано в рамках проекту "Виноградівські Вогні" – культурно-мистецький Інет-портал www.vinvogni.com.ua

Світлана КЕДИК

Фото: Віктор Костьо

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.