Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Вівторок, 17 липня 2018 19:31

Лампа чуттєвості

Додала
Лампа чуттєвості Лампа чуттєвості

Коли чай застигає у склянці, а столик  упівніч жене останні краплі вологи, засинаючи, ти з осердя денного тепла напівсвідомо вимикаєш лампу чуттєвості – спиш.

Наче.

Наче живеш уві сні, мариш алюзією реальності, що занадто в сюрреалізмі сучасності аж до маразму. Морозко, боязко – літо. Липень ліпить стиглими фруктами, витісує дощами спраглі води верхівки гір і не плаче, лише стиха ридає. Сердиться громом розмахом блискавиці і ніщо не вартує духу живого, лише запах озону і стихія запаморочення – злива. Зліва і справа склом догори сповзають краплі надії, лізуть до мокрого неба вщент впитого вологою буденності – тиша. Тиша між проміжком сухості і пари осідає на моїх колінах. Химерним клубочком жужмить про небесні світила, планети, діри, комети… Я б і заснула  вже, та де там! Бо вкотре чай застигає у склянці, не здіймаючи ані бурі і не стелячи штилю. Просто гуща чайного листя без візерунків, без стилю малює пристрасть – жіночу.

Досхочу.

Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.