Середа, 08 серпня 2018 20:02

Закуточок Любові

Додала
Закуточок Любові Закуточок Любові

Перевертні одиноких задум методом спокою втілюють бажання без частки «не».

І нічого не вартує уваги окрім миті сповненої щастям. Таїнство володіння собою у собі вершить звершене Любовю. Абревіатура у вигляді БОГ обєднує безліч годин заточених у часі аби Вічність мала перевагу перед безкінечністю.

Одиноко.

Боже, як же  одиноко без Тебе.

Порожнеча ваги несуттєвих речей типу – дім, двір, зручності… нівелюють себе бо раптом, достатньо закуточка у мізері людської величі.

Чому?

Він сповнений часточками БОГа – найріднішими людьми.

Цілунки, обійми, розмови…

Ззовні доходять звуки буденної  рутини. Але вона мене вже не чіпає, адже я маю особистий закуточок Любові і найщиріші сльози туги за тими, які повертаються до мене знову і знову – щасти.

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Лампа чуттєвості безпосередньо »