Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Понеділок, 20 серпня 2018 18:18

безпосередньо

Додала
безпосередньо безпосередньо

Оточуючий світ з присмаком полуниці розірвав ранок зливою – червень. Розмахом у півгодини, кличем через день, намалював бажання минулого колами стиглості – смачно, соковито, терпко, часом кисло, але приємно.

Приємність миті у купелі полудня на противагу стану минулому викарбовує теперішній час з усіма принадами.

Сонячні пориви задирають сукню до напівнеба та лишають оголеними стегна зарозумілості. А десь там, у молочному тумані сподівань, виринають і знову зникають перса найвищих гір Землі. Ріки і доли мрій водоспадами впадають в западини думок аби згубити себе у краплях такого несамовитого людського життя. Натщесерце корінь зла виїдає червами крихти надії лишаючи у безпомочі віру – реальність.

Реальність розпушує фантасмагорію буднів на дрібні клапті хвилин. Малює час проти годинникової стрілки аби вчергове довести абсурдність бути нелюдиною в людській подобі. Мутація сфери, яка породила людство прямо пропорційно вивільнила тварину в людині.

А інакше…

Інакше лінія життя немає ніякого значення – абсолютно.

Абсолют не вивів формули ані Бога, ані людини, ані Бога в людині, ані людини  в Бозі. Але ствердив свою суть перебуваючи у стані Всесвіту – безпосередньо.

Світлана КЕДИК

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Закуточок Любові крізь плин спокою »