Вівторок, 28 травня 2019 14:54

І линули над краєм щирі пісні солдатські про відвагу, мужність і любов

Додала
...щирі пісні солдатські ...щирі пісні солдатські

З метою популяризації служби за контрактом та у військовому резерві Збройних Сил України по Закарпаттю у рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом»  зараз гастролює творчий колектив військово-музичного Центру Сухопутних військ ЗСУ, прикріплений до міста Чернігова (керівник – підполковник Ігор Кішман). Завітав він і до нашого міста. На сцені Виноградівського міського будинку культури виступили солісти та духовий оркестр Центру (начальник – старший лейтенант Роман Павлів).

Тепла, зворушлива атмосфера панувала в просторому залі, де зібралася повністю молодіжна аудиторія. За мир і спокій, за відчутну допомогу, яку постійно відчуває наше суспільство з боку ЗСУ своїм захисникам гаряче аплодували глядачі. У різножанровій концертній програмі колективу лунали патріотичні, побутові та ліричні пісні «Гімн сухопутних військ» (соліст –  Іван Супрун), «Троянда-ружа» (Наталія Дорошенко), «В нашому серці» (Тетяна Манойленко). Звучали слова подяки всім, хто поклав своє життя за єдність України. Вона скріплена кров’ю її незламних захисників і навіки залишиться непорушною.

Клич «Слава Україні! –  Героям слава!» наразі набув осмисленого змісту, особливого звучання. На нього щиро відкликається серце кожного українця. Хвилиною мовчання зал вшановує загиблих на сході України синів і дочок. Ті, що народжені вмерти, наголошує ведуча, у народній пам’яті залишаться жити у віках.

Солістка центру Ольга Рогожа та балетна група під керівництвом Наталії Сініциної виконують «Баладу про мою землю», тріо у складі Тетяни Манойленко, Івана Супруна та Наталії Дорошенко -українську народну пісню «Доле моя».

Запальним, всепоглинаючим і чудовим подарунком для присутніх став виступ духового оркестру. На одному подиху він зіграв «Українські візерунки» Є. Філіпова. Землею йде весна. В своїх долонях несе таке жадане тепло. У лісах цимбалять пташки. Молоде зело рясно і щедро купається у дощах. Про це так проникливо співають Наталія Дорошенко, тріо Ольга Рогожа, Тетяна Манойленко та Дар’я Заводун.

У залі не було байдужих. Молодь не шкодувала долонь, щедро аплодувала співакам Івану Супруну та Максиму Подебні, які виконали народну пісню «В гори прийди до мене» та дуету Тетяни Манойленко та Наталії Дорошенко за ліричну співанку «Ой на горі жита много».

Душі людської казка безсловесна. Манить за собою і чарує, як очікуване весни тепло, а спів Дар’ї Заводун та підтанцьовуючої їй балетної групи розкривається в пісні «Ша-ла-ла» та співачок Тетяни Манойленко  Наталії Дорошенко та Ольги Рогожі, які хвацько заводять пісню «Ой заграли музиченьки».  Своїм виступом глядачів заводять оркестранти. Вони грають «Гопак» А. Хачатуряна, «Весна» В. Красноокого, «Українське попурі» М. Нітіча, «Грай мазико, грай». Соліст Максим Подебня виконує пісню В. Жбана «Браття». На завершення концерту всі учасники творчого колективу дарують глядачам пісню І. Дріжчаного «Оберіг»

–  Хай завжди панує мир і спокій у ваших серцях. – проголошує ведуча – Хай усім щастить!

–  До нових зустрічей! – щиро бажають вдячні глядачі творчому колективу Центру, який відкрив нову сторінку патріотичного виховання молоді і доніс до глядачів любов до рідної землі.

 Марія Конкіна

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.