Понеділок, 30 вересня 2019 18:10

«бути?» або «бути!»

Додала
Валентина Костьо - письменниця/художниця Валентина Костьо - письменниця/художниця

«Я зрозумів, ти хочеш створити бібліотеку до якої всі будуть ходити, але ніхто не буде читати книжок» так відповів на мою демагогію знайомий.

Що тут такого – ну хочеться мати у місті сучасну бібліотеку – затишний інтер’єр, оновлений книжковий фонд… такий собі  громадський центр де є все для розвитку розуму, смирення душі та комфорту тіла. На кшталт – кава, чай, безалкогольні напої, печиво, тістечка, ноутбук, Інтернет, музика, усамітнення чи то креативна тусівка, дитяча зона з усіма принадами, а може навіть «коло анонімних любителів сливового джему»…

І що тут такого? А нічого, окрім утопії, що в силу розвитку суспільства обов’язково стане реальністю. Така вже вимога часу, вимога соціуму. І важливо тут не «коли»,  «де» і «як». Важливо «бути?» або «бути!»

Звісно, професійне свято чіпляє окремими кадрами. І якщо деякі залишаться в фотонегативі, то окремі окреслюють чіткі емоційні контури…

З Всеукраїнським днем бібліотек усіх дотичних до справи, що безупину формує світ у суспільстві, суспільство у світі.

 

Володимир Тимчук – поет, прозаїк, перекладач, літературний критик, офіцер Збройних Сил України, підполковник. Автор поетичних книг – «Ангельським чином», «Вогнити! Вижити! Перемогти!», «Відчути місто стопою (з Тобою)»

Ірина Криванич - місцева молода авторка.

Ганна Степанівна - бібліотекар

Марія Конкіна -  громадська діячка, журналістка

читачі

Світлана КЕДИК 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.