П'ятниця, 11 липня 2014 00:00

Думки заміжньої жінки. Зоряне диво.

Додала

Така розвіяна у тишині нічного спротиву дивишся в небо і з подивом малюєш зірки, без кутиків, лише ніжними колами бездумних думок і затаєних слів.

 

 А з глибини того неба торкається Боженько лагідно тебе цілуючи щоки росою…Тією сльозою, що замість сміху у смутку чекання на нього, в пізній годині влягається спати на твоїх вустах. Не сама. Не сама….

Кроною пишною гойдає птах здіймаючи крилами хвилини аж до зірок і нічого, що темно стає у очах серед світлих думок. А далі заводить до хати, згасає вікно. У просторому ліжку так темно без нього, так холодно в обіймах нічних де під ковдрою страх. Страх того смирення, тих знайомих дверей у які за долю секунди ввійде. Обдарує цілунком і ти… розтанеш в солодкій імлі й груди невпинно твої цілуватиме хтиво. Коли ти, в тишині… нічного спротиву малюватимеш зоряне диво пальцями на чоловічій спині. Того, котрий у  боготвореній імлі сховав найперший сніг у кутиках моїх бентежних вуст нестримний сміх. Луна у пошуках ідей загрузла в оксамитовім байдужжі неба тоді, коли серце моє на його губах спочило спянілим болем з сльозавим присмаком на рукаві. А він губив у рукавичці трепет торкаючись моїх знедолених долонь між таненням снігів в жагучій бездні… Горіли щоки і морозець по спині йшов, мов видиравсь на щоглу усім своїм теплом розтопленим ходою.

 

 – З тобою дивна темінь, вірна сліпота, яка навпомацки до неба ковтає дотик живота зриваючи усі одежі на шляху до Божого одра.

 

– А вже тоді у ватній постелі Любові помолимося Богу.

 

Світлана Кедик

Намалювала Валентина Костьо

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.