Четвер, 16 січня 2020 14:55

Своїми колядками вдячно потішили багатьох людей

Додала
Своїми колядками вдячно потішили багатьох людей Своїми колядками вдячно потішили багатьох людей Своїми колядками вдячно потішили багатьох людей

Жвава підготовка до різдвяних свят повністю захопила і поглинула вихованців дитбудинку №3 з фізичними вадами здоров’я.

Разом із бібліотекарем Тетяною Ківер, музичним керівником Наталією Боднарюк, психологом Катериною Дорчинець та інструктором праці Любою Попович підлітки склали змістовний сценарій виступу, обновили вертеп, для гуртових колядників – сріблясто-золотисті та барвисті дивовижні «звізди», підібрали святкові щедрування та багатоплановий репертуар колядок про прихід Бога на землю у вигляді малого дитяти Ісуса. З цією ношею вихованці дитбудинку вирушили до районної бібліотеки для дітей. Це 10-а ювілейна різдвяна зустріч колядників у цьому культурному закладі.

Ведучий Павло Свереняк, Дід Мороз – Йосип Лакатош та Снігуронька – Роберт Адам всім присутнім щиро побажали, щоб рік Миші вони прожили в мирі і лиха не зазнали та в достатку і радості життя продовжили.

Колядники Іван Бордок, Едуард Савчук, Володимир Свида, Сашко Яцек, Віктор Олаг, Андрійко Орос, Валерій Єрмаков, Йосип Кініченко та Євген Богар дружно підхопили колядку «Добрий вечір тобі, пане господарю», яку їм надіслали захисники цілісності української держави зі Сходу України. Різдвяну програму продовжили Степан Гобокан. Інший гурт колядників – Віктор Деметер, Михайло Поп, Сашко Тейорел, Іван Форкош, Робімо Муржа та Віталік Тар співають колядки про те, що коляда йде Україною, добру новину несе, бо Христос родився, з Діви воплотився, і про ясну звізду, яка до цього віфлеємського вертепу привела не лише пастухів, але й трьох волхвів. Божому дитяті вони принесли  в дар миро, золото і ладан. І це дарунок не лише малому Ісусові, але й всім добрим людям на віки на радість, на добро, на многії літа.

Як годиться, господиня книжкової світлиці Еріка Яцкович подякувала щедрувальникам за змістовний виступ і піднесла всім солодкі смаколики. Далі колядницький гурт направився на площу Миру, до міської ялинки, де вихованці дитбудинку відтворили свій виступ  для перехожих мешканців нашого міста і своїми колядками вдячно потішили багатьох людей.

Марія КОНКІНА

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.