Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 877
Четвер, 01 липня 2021 13:01

відрікаюсь

Додала
відрікаюсь відрікаюсь

Скорбота втраченого за неіснуючим…

Мій розум насміхається з мене, то лівою, то правою півкулею затирає спогади не мого життя і провокує згадувати себе у чужому єстві – від тварини до людини.

Остання, до речі, так і не уподобилась Творцю. Лише  з віку у вік імітує боголюбов до себе єдиного, нескоримого, всебажаючого, всежадібного, всенепрощаючого… лукаво во ім’я отця всепозбавляючого від. А ради не має. Тільки є, був, і буде гріх. Ані пекло, ані рай, ані чистилище, але гріх. Спокуса бути собою – трішки більше ніж тварина, трішки менше ніж Бог – людина. Щупальці моєї сокровенної іпостасі, що повсякчас виходить назовні  з надер людськості намацує, врешті, крихти святості. Святість м’яка на дотик, ніжна, сліпа та глуха. Вона відокремленим мірилом ходить околяса магми з чортами, а вони збурюють свідомість пихатим жаром, щоразу, коли де небуть на Землі вибухає вулкан. Вулкан емоцій з безодні нейронів чіпляє сполукою хімічної реакції, аби відтворити новий вид у безперервному ланцюжку життя. Біохімічний склад та фізико-математичні властивості булькочуть у колбі з тіла породжуючи імпульс живої природи. А ти вміщуючи в собі оцей котлован з експерименту Великого, маєш витримати усі натиски, підтиски, відбитки, попуски і спуски… без зайвого норову, просто витримати, бо такий план. План самознищення запущено. Зворотній відлік жадібно калатає ковтаючи останні запаси кисню та гелію; азот вичерпав себе потрапивши в пастку зі скла і тепер тільки в змозі малювати сліди на піску, що ось-ось зійдуться у єдиній точці самозречення. Я відрікаюсь від себе, від тебе, від нас. Я відрікаюсь від плану.

Скорбота втраченого за неіснуючим…Пустка з пустки, чаша з чаші, ґрааль від ґраалю, яблуко від яблука… зерно Істини – ген самозречення задля відродження з попелу пустки позапланово, позанормово, позахаосом, вище виміру гармонії з гормонами «Я». Ось вона сполука молекулярно вища.

 Світлана КЕДИК


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/vinvogni/domains/vinvogni.com.ua/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.