П'ятниця, 25 липня 2014 00:00

Земля вже небо – всіяне зірками

Додала

Ти надто прекрасний!

Усі твої – ти, усі мої – я

 

Усі наші – ми надто застережні, надто бентежні у спогадах про Любов. Але я згадую. Я живу. Кожною крапкою тебе доповнюю світ сповнений мною. Так затишно, так мелодійно  бентежусь ходою поміж віків. Тільки скажи, навіщо ти мені звелів хворіти? Бо я… я безнадійно хвора Любовю. Ти звелів мені нести крила на руках, а не за плечима. Звелів вирости, вбивши у собі дитину. Ти звелів кохати чоловіка, обізвавши мене у всій своїй величності – жінка. Я – жінка! Стиха промовив – єдина. Скажи тоді – а де в мені живе людина? В якій частині?

 

 – Обдарована, облюблена  – людина це я у тобі.

–  Ні, ти в мені – Бог, бо тільки з тобою – Богиня.

Зашуміли гори шелестом листя, і ріки загойдали зоряне намисто  над прірвою людських сподівань. Саме там де ми оголивши почуття до нестями, перестали жити словами, але навчились любити думками у сплетінні із снів чи видінь … на краю. На краю безкрайого світу – в Раю.

 

– Мій Раю, Ти надто прекрасний!

– Усі твої  – ти – усі мої – я. Усі наші – ми  – буття.

– Буття.

– Найперше було слово і слово було – Я.

– Найперше була я і я була – Слово.

– А де в мені живуть – ми? В якій частині?

– Обдарована, об люблена ми – це я у тобі.

–  Ні, ти в мені – Бог, бо тільки з тобою – Богиня. Жінка!

– Єдина.

 

Єдина суть у сутності без слів. І рід ссавців поєднує із Богом лиш людина. Але  в оазі Всесвіту подібна сонцю лиш вона єдина. Земля вже небо – всіяне зірками.

 

Світлана Кедик

 

 

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.