П'ятниця, 16 січня 2015 00:00

Боже мій, яка нестримна Осінь

Додала

Блаженство сходить
З небес в передчутті Зими,

У невблаганно жовто-синій колір,
Насичено зеленої трави…
В пошуках спокою й нетлінної пітьми
Стою на краю поля,
Зодягнута у шати щедрості Твої.

Я не сама. Зі мною воля і Вітер в тишині ранковій ніжно огортає стан. А кожен дотик подихом з Любові розпалює багаття почуттів, бо тільки в осені нестримно хтиву долю даруєш вітряним вустам, які в цілунку з дня у день впиваються теплом моїх оголених…ідей – роздягнуті віти в розкутій колисці нестримного Вітру ковтають краплини роси із листочків, що бентежно сповзають униз – туди, де блаженство народжує вись із небесних потоків.

Тремтиш…

Трепетом ніжним у багряних долонях моїх розділяючи з Богом трапезу – цнотливу, облюблену Березу, вагітну Весною від Тебе так палко пригортаєш до неба. А сп’яніла багряним вином господарка Осінь, малює зимові сліди від мене до Тебе, від тебе до Мене крізь просинь. Аби Ти свою срамоту прикрив Моїм пишним волоссям – Осінь. 
Просто…

Боже мій, яка нестримна Осінь.

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.