П'ятниця, 13 червня 2014 00:00

Роберт Тіводор, Рок-музика і Я...

Додала

Темний підвал будинку побуту 7 числа Червня місяця вмістив у собі пооцінювачів  рок-музики. І зовсім нічого, що пахло цвіллю, що оголені від штукатурки стіни дихали холодом. Але люди жили, саме жили, бо рок-музикою треба жити. 

 

Гурт з Берегова  "Другий сенс" запалив  вогні  і кучерявими нотами крізь, виявляється непогану акустику,  просякнувся до мого слуху. І я помічаю, що моя нога без дозволу пританцьовує.  Раніше непокорена мною жорсткість та грубість подібного жанру зникає. Натомість ти пливеш на гребені неформатного світу й оглядаючись розумієш, що серед усіх цих  неформалів ти найбільш  неформальна.

Можливо, десь підсвідомо мене, як матір, лякає незвичний спосіб і стиль життя молоді, що вміщує в собі такий собі бунт, протест  соціальним стандартам і нормам стаючи таким собі рупором. Але разом з тим, це процес  народження нових ідей, нових цінностей, що впроваджує  не так   розтління підростаючого  покоління,  як  піднесення особистості...

 

Щож, я вихожу, а вони залишаються. В вухах гуде без упину гучний барабан і електрогітара, які я люблю, так само, як саксофон чи скрипку, а все тому, що наживо. Звісно їх "драйв" підсилений пивом та енергетиками  не передався мені , але я розумію, дивлячись на своє підростаюче чадо, що це свобода від сталих суспільних принципів і стереотипів, від навколишньої дійсності.Тим більше, що концерт організувала усім нам відома ВІЛЬНА ЛЮДИНА - Роберт Тіводор. Власне, спілкуючись з ним та його тендітною дружиною Ольгою, не виникає ніяких неузгодженостей із собою та роком. Адже, саме ця неординарна особистість неформальна у найкращих "традиціях неформалів"... Тому, іншим разом,  приходьте послухати рок-музику... 

 

Світлана Кедик

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.