Неділя, 01 лютого 2015 00:00

Мовчазна хода до Раю

Додала

Мовчазна хода до Раю

Ані єдиного спалаху – не варто.

 

Ані єдиної миті у кадрі – не треба.

Тільки хода, сльози і мовчанка. Сотні очей з жахом перезирались і кричали – Боже, припини цю кляту війну!

Пелюстки багряних квітів невитримували морального натиску і просто падали з труни, їх піднімали солдати своїми благими руками і йшли далі несучи на плечах того, у котрого на обличчі усмішка застигла навіки. А тиша несприйняття примарою йшла позаду підкошуючи ноги здорового глузду та розуміння життя, світу, політики… яка в біса політика!? Отче! Боже! Боженько…

Сльози найрідніших людей пронизували наскрізь і собі хотілось плакати. Хотілось ревіти, кричати і сварити Того Боженька, Котрий Своєю волею дозволяє вбивати дітей від батьків, батьків від дітей, чоловіків від дружин, братів від сестер і братів.

Та враз мої жовто-блакитні ромашки підняли погляд до неба  та пробіглись відірваними пелюстками по його слідах. Він впевнено йшов догори – усміхнений і веселий – живий.

Ну звісно, живий, бо Герої не вмирають.

 

Тільки от єдине прохання, Боже – підскажи нам, будь ласка, інший шлях до Раю. А то, вже надто утоптана дорога через кладовище, лякає холодними монументами і порожнечею, що ніколи у нашому грішному земному бутті не замінять сутності життя. І яким би не був прекрасним Твій Рай, не може бути більшого аніж, коли поруч кохана людина. Вибач, Боже, але іншого Раю не знаю…

 

Ані єдиного спалаху – не варто.

Ані єдиної миті у кадрі – не треба.

Тільки хода, сльози і мовчанка. Сотні очей з жахом перезирались і кричали – Боже, допоможи нам відтворити МИР!

 

 

1 Лютого 2015 рік. Виноградів поховав Адальберта Ковача

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.