Понеділок, 16 березня 2015 00:00

Думки заміжньої жінки. ПОЧАТОК.

Додала

Як мені…

Як мені скласти пазли тутешнього світу того, що поза часом виміру, скласти так, аби вийшов континент Любові з великої літери? А читаючи  Слово Ти, сповнений втіхами, відчував мене зсередини, з глибини. Як кожного разу, коли ми голими мірами міряємо миті дотику підсуваючи пазл до пазла!

 

Як мені…

Втішити Бога й Едемськими кроками розійтись, розпластатись квадратами квадратної території з-поміж кола в планетарнім масштабі аби Око Вселенське в утробі крізь звуки комет, астероїдів, крізь силу тертя і силу тяжіння у інертному русі породило Життя. А вибух на Сонці заплакав би волею… від гріха.

Як мені…

Як мені хочеться тепла у холодному космосі і дихати хочеться без упину. Наповнюючи груди зоряним пилом дмухати в атмосферу Землі вірус Любові, аби скласти вічну картину в якій Ти –  Слово. А ні –  хочу, а ні   буду, а ні – маю, але ЛЮБЛЮ.

З того вичерпного тепла. З того днища дум в перспективі, коли Творець із пензля й полотна на Божий світ породжує пучок ідилій. І промінь Сонця, і промені суму між краплями дощу… усе у тім пучку.

І наще сере їсть тривогу, як той сердешний скульптор закрашує прогалин з-під лоба. Хіба,  Ти Бог?

Та, ну, Ти Той, що з дня у день розвіює тривогу – в мазках, ескізах, глині…

І трепетнім чеканні мастила, помазавши котрим на моїй голій спині крила лягають ніжністю між двох. Хіба, Ти Бог? Ти чоловік з якого тіла  в ребрі відділена снага в імені, але не в імя перст Творця зароджує Дитя.

В мені…

В мені складені пазли тутешнього світу того, що поза часом виміру, складені так, аби вийшов континент Любові з великої літери! А читаючи  Слово Ти, сповнений втіхами, відчуваєш мене зсередини, з глибини кожного разу, коли МИ голими мірами міряємо миті дотику підсуваючи пазл до пазла!

 

Світлана КЕДИК

 

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.