Середа, 15 квітня 2015 00:00

Любов, життя і людина

Додала

 Несе людина на спині рюкзак, наповнений життям і любов`ю. Несе тяжко, втомилася… А назустріч їй інша, легко, безтурботно крокуюча. Людина з рюкзаком питає:

 

– Добрий чоловіче, де твій рюкзак? Ти так легко йдеш дорогою?

 

– У мене був такий рюкзак і я дуже втомився його нести. Посеред дороги зупинився і, спочатку роздав наліво-направо любов. Потім пройшов трішки, мені і життя здалося заважким. Вирішив я і життя скинути з пліч. Недалеко лежить на дорозі.

Людина з рюкзаком за плечима повернула погляд на дорогу, де справді щось лежало схоже на рюкзак. А ж раптом автомобіль на шаленій швидкості пронісся повз. Ледь встигнувши відскочити в сторону, людина з рюкзаком вигукнула:

 

– Хто ти тепер?

Через коротку мить почувся голос нізвідки.

– Я – дорожній пил.

 

 

Не живи даремно.

Валентина Костьо

Валентина Костьо

Малювати почала в 2008 році. Самотужки опанувала техніку живопису. Першими були роботи на склі. Згодом почала малювати на картоні, полотні мастихіном. Працюю в техніці графіки, акварелі, настінного розпису, ілюстрації художніх творів, карикатури, художньої вишивки. Перша персональна виставка відбулася в замку Паланок м.Мукачево в 2009 році; 2010р. – персональна виставка в м.Хуст, галерея «Митець Верховини»; 2012р. – м.Виноградів арт-кафе  «Helena». Брала участь у колективних виставках і мистецьких фестивалях м.Виноградів, м.Ужгород, галерея с.Пийтерфолво Виноградівського району. Дві роботи експонувалися в м.Київ.  У 2009 році написала перші казки і колискові для дітей. У 2011 році вийшла друком перша збірочка поетичних оповідок «Намистинки», яку сама ілюструвала. У 2013 році виходить друком українською та російською мовами збірка казок для дітей «Відчуття щастя». У творчому доробку – поетичні твори, оповідання, гуморески...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Две спички Притча про перлину »