Четвер, 28 травня 2015 00:00

Думки заміжньої жінки. В дотику до істинно святого єства

Додала

Нічого… нічого у цім світі не вартує твоїх очей, погляду, що пестливо ніжить мене вранішню і не будить, лише дивиться.

 

Нічого… нічого у цім світі не вартує твоїх рук, ніжності, що охоплює від кінчиків пальців до кінчиків вух всупереч усім законам фізики.

Нічого… нічого у цім світі не вартує твоєї усмішки, яка кутиками губ лягає на мої вуста ледь чутним чмоканням.

Нічого… нічого з того, що я маю не вартує тебе. А я маю нічого, нічого з того, що вартує моєї уваги і саме тому я маю тебе. Усього тебе до останку… до останньої краплі крові, до останнього подиху… до останнього слова і погляду…

Я маю тебе у всевеличності Божій, мій світ у тобі, довкола тебе, для тебе і нічого… чуєш, нічого більше у цім світі мені треба. Бо немає більше. Є тільки МИ і плід нашої Любові – Дитя.

 

Так і живемо – у маренні найквітуючих миттєвостей серед буденної грішності в дотику до істинно святого єства.

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.