Середа, 17 червня 2015 00:00

Думки заміжньої жінки. Червневий ранок

Додала

Червневий ранок лягає на ліжко, обіймаючи прохолодою мої голі стегна. А далі розходиться по всьому тілу та примушує мене тулитись до нього.

 

Га́ряче.

У його спині ховається тепло нічної спеки в якій зморена заснула. І коли, нарешті, ранок відкрив в моїх очах небо, ковтаючи присмак майбутніх солодощів щирої сльози Любові, я розтеклась прохолодою на його гарячому тілі.

У тому дикому безсоромстві ви нічого не знайдете окрім суті єднання Душ, тіл і Духу.

У тому безумстві ви нічого не знайдете окрім миті хтивого спокою, бо ранок будить умиротвореною бентежністю, приспаною ніжністю… з яких мені не хочеться його відпускати.

- Не йди.

- ...

А прохолода дедалі глибше затягує під ковдру залишаючи босими кінчики пальців ніг. Коли ті у вередливому поруху не знаходять спокою торкаючись один до одного…

 

Ранок. Червневий ранок вкотре дарує мить рівноваги у погляді коханої людини. І більше у цьому світі, і не в цьому також, мені нічого не треба, нехай він лише дивиться на мене сонну, з розкуйовдженим волоссям, затоплену в постелі… даруючи мить Божественної суті, бо тільки в Любові ми уподобляємось Богу. 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.