Середа, 15 липня 2015 20:27

Чат з Богом

Додала

«Всупереч усім законам Любові на моїх руках щойно перестало битись ще одне серце…

Але не це Мене вбило. Мене вбив погляд заплаканої жінки. Виявляється, люди плачуть. А Я і не знав. Я думав, що у Моїй Абсолютності немає нічого окрім сміху, вдоволення, радості і щастя.

 

Неправда. Який самообман – люди плачуть. Людям боляче. Люди страждають…

Ото сиджу на нескоримому камені Своєї Величі і одиноко мислю.

А що, в Мене не має, як у вас, «високих чинів», заступників, радників… на все-про-все у мене є лише особиста Думка, Слово, і Дія. І Я стверджувально кажу, що Моєю відповідальністю перед скоримістю людей стала самотність…»

 

Чат змовк. Бог перестав мені писати. Ото дивлюся, а  на тому кінці дроту повернувся до монітора спиною і сидить, мовчки. І лише зрідка чути важкі вдихи  – плаче. Бог також плаче!

Бог також плаче, як і ми – люди! І якщо хтось думає, що Він зробить замість нас нашу роботу, то дуже помиляється.  Та не подумайте, Він не образився. Йому просто боляче. Так-так, боляче дивитись на одвічне людське страждання.

 

 

«Всупереч усім законам Любові на моїх руках щойно перестало битись ще одне серце… Але тільки для того, аби зробити тебе сильнішою. А тепер глянь сюди – показує рукою, а там усі серця в унісон вібраціям Живого Всесвіту відточують грані Любові. Дивовижний сад Ковалів відлунює неймовірний стукіт – тук-тук, тук-тук, тук-тук…»

 

Світлана КЕДИК

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.