Субота, 25 липня 2015 09:02

Моя різдвяна історія

Додала
Моя різдвяна історія Моя різдвяна історія

Живе на світі маленький хлопчик. Звати його Миколка, це я. є у мене і батьки, і дідусь з бабусею. Вони часто розповідали мені про різні дива, які трапляються найчастіше у цей час. Та я не  дуже вірив у ці дива.

 

Настала Різдвяна ніч. Дітки ходили колядувати і я йшов з ними також. Повернувшись додому. Стомлений я ліг спати. Приснився мені дивний сон. Ніби я опинився у країні гномів, які були одягнені як Миколай Чудотворець, у червоних костюмах. Вони налагоджували величезні сани, запрягали до них дуже гарних оленів, аж раптом до саней підійшов великий дідусь, одягнений у червоне пальто, з білою бородою, та величезним мішком, який він поставив на сани. То був Святий Миколай. Він побачив мене і спитав:

Який ти хочеш подарунок?

Я дивився захоплено на дідуся і не знав, що сказати. Тоді Миколай взяв мою руку і поклав у долоню срібний дзвоник. Та промовив до мене:

Ти завжди будеш чути дзвін дзвіночка, поки будеш вірити в чудеса.

Прокинувшись зі сну, я побачив маленький подарунок біля свого ліжечка. Розгорнувши його, я побачив, що у коробочці срібний дзвоник з мого сну.

 

Мені дуже було радісно, я відразу почав усім розповідати про Святого Миколая і про дзвіночок. Відтоді я чую звук дзвіночка. Але є люди, що його перестали чути. 

 

 

Попович  Микола

  10 р. 5 кл. Малокопанськийй НВЗ

Номінація "Золоте перо", ІІ місце

"«Світанкові роси» – лауреати" - читати

 

«Світанкові роси» – районний конкурс дитячої літературно-художньої творчості 

Організатором Конкурсу є Виноградівська районна бібліотека для дітей. До участі в організації та проведенні Конкурсу залучили сільські бібліотеки-філії Виноградівської РЦБС, шкільні бібліотеки району, а також мали змогу  долучитися державні та недержавні установи, організації, фонди.

Організатори взяли за мету  виявити та підтримати творчо обдарованих дітей, сприяти розвитку літературних, художніх та творчих здібностей читачів бібліотек, популяризувати дитячу творчість в галузі літератури, образотворчого мистецтва.

2 квітня відбувся фінал конкурсу дитячої літературно-художньої творчості  «Світанкові роси». Подавали діти конкурсні роботи у трьох номінаціях: 

«Золоте перо»  особисті невеликі твори (оповідання, казки).

«Поетичні наспіви»  поетичні  твори (вірші, поеми, сонети).

«Чарівна акварель»  ілюстрації до творів своїх однолітків, дизайн книги.

Наслідком цього творчого дійства, найближчим часом, стане друк альманаху «Дарунок дитячих сердець» на сторінках якого буде вміщено вибрані твори всіх учасників конкурсу.

На разі, деякі твори конкурсантів Ви маєте змогу читати на сайті "Виноградівські Вогні" (поступово додаватимуться).

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Ода милосердю Могутня країна. Мама. »