Вівторок, 22 грудня 2015 19:56

Автентичне або «Чаламада» в коноплі

Додала
Автентичне або «Чаламада» в коноплі Автентичне або «Чаламада» в коноплі

Від харизми до музичного простору через синтез креативу  та народності.

 

Вокаліст Роберт Тіводор, гітарист-вокаліст Василь Полажинець, баяніст – Юрій Тесличко, трубач, бек вокаліст  – Ярослав Бондарук, бас гітарист – Едуард Скунць та барабанщик Ерік Йоні взялись відтворити етнос відносно еволюції.  Еволюція закарпатського менталітету  серед поля з кукурудзою, адже гріх не виламати качан. Комбайн, втеча, ідилія в траві дурману… Село у всій повноті турботи без гриму і маски  створює певну романтику. Зйомки кліпу велися навіть із повітря. До речі знімав та займався монтажем Андрій Олаг, актор Ярік Русанюк грав головного героя.

 

Що ж таке «Чаламада»?  

Це такий собі колоритний  музичний бренд або «традиційний Закарпатський салат: скляна банка зі жменю доброго настрою, надрубіцкованими свіжими новтами, великим позитивом тай піціцьков ліриков для пікантності».

Цей салат куштували на Хустщині, на телепроекті «Рокаш-оркестра», тематичних тусівках… а 19 грудня  чаламадівці дали відчути смак тенгериці тай всю пікантність ко-ко-коноплі… у Виноградові в місцевому JJ Night Club де відбувся презентаційний концерт. Окрім заявленої композиції пошановувачі місцевого музичного колориту мали змогу насолодитись творами гурту «Rock-H» та «Триставісім».

Часточки рок-адреналіну на пару з ведучими Славком Кошаном та Яріком Русанюком змішані з закарпатським діалектом не позичаючи успіху розпалювали аудиторію впродовж вечору.

 

На майбутнє у планах хлопців  записати альбом.

Тож вони нехай працюють, а ми дивимося кліп (нижче на сторінці)

 

 Фото: Руслан Литвин

Я тебе люблю. Усе інше неважливо

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{YouTube}https://youtu.be/4XylbqZC0G0{/YouTube} Чаламада - Кукурудза, тингириця, мелай