Вівторок, 05 січня 2016 14:03

Зігріті цією любов’ю сердець відчували биття

Додала
Зігріті цією любов’ю сердець відчували биття Зігріті цією любов’ю сердець відчували биття

Землею крокує рік Вогняної Мавпи. Його з нетерпінням чекали всі, особливо діти, позбавлені материнської ласки, обмежені в своїх можливостях, але не забуті, оточені постійною турботою держави і добрих людей.

 

До свята готувалися всі. На сцені просторого клубу Виноградівського дитячого будинку-інтернату вже стояла пухнаста, пишна, висока красуня – ялинка. Сяяла в яскравих вогнях. Стрілка вказувала напрям до цієї краси, що вела у дивну країну казок, світлих дитячих мрій і невибагливих задумів.

В залі нетерпляче сиділа, невгамовна мов горобчики, дітвора. Неповторне Новорічне дійство «Знову Новий рік прийшов до нас» відкриває вихованець будинку -інтернату Віктор Деметер піснею «Вірте в добру казку». Він  радить всім надії світлої загадати, щоб добро обовязково повернулося до кожної дитини¸ до кожного сердечка. «Дінг-донг» підспівують солісту члени вокального гурту, а Іванко Олаг заводить ліричну мелодію «Загадай» та «Merry Christmas, які переходять у ритмічний танок і звеселяють усіх присутніх.

До святкової світлиці проситься молодіжний гурт села Новоселиці під горою Фрасин. В святкових народних устроях до зали заходять два пастушки Володимир Баник та Микола Лемак, колядники Михайло Барничко та Ірина Шутко, Ганна та Аліна Говбан, Роберт Чонка, Марія, Станіслав, Іван та Вікторія Рацини, Олександр Ярема, Іван Світлик, Володимир Орос та Іванка Лукач. Вони дружньо колядують улюблені в народі колядки «Ой, у полі, в полі, є мала стаєнка», «На небі зірка ясна засіяла», «Небо і земля нині торжествують», «Возвеселімся всі разом нині», «У Вифлеємі новина», «Бог предвічний народився». Господарям вінчують здоров’я, радості та достатку, усіляких земних гараздів юні «звіздарі», співочі гурти та вертепники, члени гурту Новоселицького фольклорного гурту, які на сцені розгортають вертепне дійство «Христос родився, з Діви воплотився».

Під бурхливі оплески вони залишають сцену. Виступ продовжують учасники гурту «Джельтмени з Виноградова» Степан Гобокан, Віктор Деметер, Мирослав Плавайко, Іван Форкош, Майкл Поп та  інші. Пританцьовуючи, вони заспівують ліричні пісні «Сніг падає на всіх» та «Новий рік іде Європою». Дід Мороз (Микола Ковач) та його чарівна Снігуронька (Тетяна Федорнак) запрошують дітей до участі у конкурсах на спритність, кмітливість, виконання віршів та пісень про ялинку, зимоньку-зиму, віхолу-метелицю та казкового Діда Мороза, у чарівній торбинці якого є дивовижні дарунки. Діти шикуються в чергу, виступають. Крістінка отримує ведмедика, Максим – зайчика, Антончик – черепаху, Даринка – слоника, Міланко – конструкторську коробочку, Мирослава – кумедного кролика…

Заступник директора Виноградівського будинку-інтернату Ольга Коцур, тепло дякує працівникам колективу Ользі Гуровій, Наталії Боднарюк, Володимиру Тупиці, Івану Олагу, двом Тетянам Ківер та Федорнак, членам молодіжного гурту Новоселицького фольклорного клубу (керівник Іван Рацин), місцевим депутатам Тарасу Декету та Василю Поповичу, начальнику відділу обслуговування інвалідів Управління соціального захисту населення Виноградівської РДА Наталії Маркуловій, Спілці інвалідів «Схід сонця» (Василина Варцаба), громадському благодійному фонду «Виноградів» (Віктор Альошин) за сприяння організації солодкого столу, подарунків та іграшок, які отримала кожна дитина. Своєю безпосередньою участю вони скрасили зустріч Нового року, зробили свято чарівним і неповторним, як незабутню мить дитинства дітей, обділених долею, але не покинутих державою, чуйними людьми. І сяяли дитячі оченята, світилися непідробною радістю, на обличчях малечі зоріли посмішки. Зігріті любов’ю і чуйністю дорослий та ровесників діти охоче веселилися, навкруг ялинки водили хороводи і переживали цю незабутню зустріч Нового  2016-го року.

 

 Марія Конкіна

 

 

                                                                     

Марія Конкіна

Я нікому не віддам твою весну, край зелений і незайману красу, дикий ліс, квітучий яблуневий сад, тиху велич переплетених Карпат! Україна - моя радість і журба, моя тиха, віком стомлена сльоза. Ми разом з тобою будемо завжди, моя пісне, білим голубом лети...

Люблю дітей за їх наполегливість, неупередженість та щирість...

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.