Вівторок, 02 лютого 2016 07:32

Любіть мене, будь ласка!

Додала
Любіть мене, будь ласка! Любіть мене, будь ласка!

01 лютого у читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки відбувся показ документального кіно про права людини Міжнародного фестивалю Docudays UA переглядом представлено фільм «Любіть мене, будь ласка».

 

Фільм з романтичною назвою та трагічним сюжетом дивилися студенти Виноградівського Державного Коледжу Мукачівського державного університету.

У стрічці йдеться про безпрецедентний розстріл у центрі Москви адвоката Станіслава Маркелова та журналістки Анастасії Бабурової кілером-нацистом. Герої фільму – друзі й близькі Насті, її колеги, батьки. У стрічці використані справжні відеозаписи російських фашистів, а також музичні кліпи, розміщені на нацистських сайтах. Ці матеріали розкривають справжній масштаб неонацизму в сучасній Росії, де нині офіційно існують 144 зареєстровані організації, які налічують понад півмільйона активних членів.

На даний час перегляд цього фільму якось по-особливому важливий. Режисер показав те, що зараз активно спростовується та перекручується. Однак документальне кіно не обманює та говорить фактами, що зафіксовані історією.

Було запропоновано замислитися над деякими питаннями: що таке дискримінація, «кришталева ніч», тоталітарні режими, ксенофобія, свобода мирних зібрань, свобода слова та думки, право на життя.

Завдяки активності глядачів, зустріч пройшла цікаво та жваво, не залишивши нікого байдужим.

Одріен Чегіль

Чегіль Одріен Андріївна -  23 роки, мешкаю в селі Шаланки Винограівського району. У 2014 році закінчила Ужгородський філіал Київського національного університету культури  і мистецтв і маю повну  вищу освіту за спеціальністю бібліотечна справа. Три роки працювала у бібліотеці-філії с.Олешник. На даний час працюю бібліографом у Виноградівській центральній районній бібліотеці. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.