Четвер, 18 лютого 2016 19:19

Найкраща у світі країна – Україна і ми маємо любити її всім серцем – Святослав Край

Додала
Найкраща у світі країна – Україна і ми маємо любити її всім серцем – Святослав Край	Найкраща у світі країна – Україна і ми маємо любити її всім серцем – Святослав Край Світлана Кедик

…а ти просто зупинися та поринь у мить пісенної лірики.  На одному диханні в безпечності, затишку, усмішок, радості, блиску очей і сліз – діти плакали… 

 

 

В кожному сердечку він пробудив усвідомлення –  найкраща у світі країна – Україна і ми маємо любити її всім серцем. Любити так, як люблять  ті, хто зараз боронять  її від  вогора.  За для того боронять, а би ми тут –  на далекому заході ніколи не знали обличчя  війни.

Святослав Край розпочав на Виноградівщині благодійний концертний тур, що триватиме впродовж 3-х тижнів. 3 тижні, з дня у день співак вкладатиме в дитячі вуста українську пісню, а в душу – любов до нашої держави. Переповідаючи почуте та побачене в зоні АТО.

Сьогодні познайомитись з ним мали можливість учні 2-ї та 4-ї шкіл Виноградова. З перших музичних хвилин співак спонукає дітей до їх  же природньої безпосередності, і вже за мить вони підтримують його аплодисментами та щирими усмішками. Відчувається  педагогічний  досвід. Досвід людини, яка вміло прискіплює дітям  розуміння патріотизму  та значення єдності людей. Бо тільки об’єднавшись ми маємо  силу вистояти перед ворогом.

«Дорогі діти, вони стоять там заради того, аби ви могли вчитися, співати українські пісні, поважати вчителів…. І жити під мирним небом. Той, якого мертвого привозять з війни, ні один будучи ще живим,  не сказав, що не хоче жити. Він лиш питає – а за що я загину? За що я покладу життя своє? Чи діти житимуть від того краще…» –  вразливі, але справедливі слова промовляє виконавець.

Ось вона вкрай важлива виховна година –  просто про складне і болюче.

Констатуючи факти буденності, мимоволі усвідомлюєш критичність, яка байдуже ставить на коліна перед  долею. Тут ми чуємо лише відголос від війни, але і той боляче ранить.

 

Стятослав Край на зібрані кошти  їде в зону АТО. По той бік барикад  везе з мирної України дитячі усмішки, які доводять нашим солдатам, що їх жертовна служба  варта оцього щирого відголосу маленьких сердець. 

Світлана КЕДИК

"Концертний тур Святослава Край «Гордімося друзі, що ми українці»"

(Нижче на сторінці відефрагмент)

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Media

{YouTube}https://youtu.be/81dE0f-Bdhs{/YouTube} Концертний тур Святослава Край «Гордімося друзі, що ми українці» Світлана Кедик