Неділя, 29 травня 2016 15:29

Поляк Ангеліна стала переможницею Всеукраїнського Шевченківського конкурсу

Додала
Поляк Ангеліна стала переможницею Всеукраїнського Шевченківського конкурсу Поляк Ангеліна стала переможницею Всеукраїнського Шевченківського конкурсу

Завершився Всеукраїнський конкурс присвячений Т. Г. Шевченко «Об’єднаймося ж, брати мої».

 

 

Проводиться конкурс щорічно  з метою популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, активізації виховної роботи з учнівською молоддю, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України, підтримки талановитої молоді і творчої праці вчителів та керівників.

Цьогоріч він став  успішним й  для Закарпаття, адже маємо   дві перемоги: учениці двох шкіл привезли з Києва нагороди за перші місця у номінаціях образотворче мистецтво, та декоративно прикладне мистецтво.

Виноградівщину представила вихованка дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока, 2-класниця Поляк Ангеліна з с.Підвиноградів.  Дівчина  стала переможницею четвертого туру у номінації декоративно прикладне мистецтво, назва роботи «Було колись панували, та більше не будем – тієї слави козацької повік не забудем».  Викладач Добош Діана Олександрівна

«Урочиста церемонія відбулася в Музеї Т. Г. Шевченка у Києві.  А після урочистостей – захоплююча екскурсія по музею, де  нам розповіли цікаві події з життя письменника і художника» – пригадує наша переможниця.

 

 

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.