Четвер, 03 листопада 2016 10:23

«Портал Творчості» під призмою містичних оповідок

Додала
«Портал Творчості»  під призмою містичних оповідок «Портал Творчості» під призмою містичних оповідок

Хелловін по-українськи набуває свого початку в читальній залі Виноградівської ЦРБ. Місцеві автори знаходять спільний  творчий знаменник в читаннях містичних історій.

 

Під супровід усмішок, життєвих оповідок-страшилок, фіксацій паралельних  світів і вимірів, привидів за дверима… на межі міжрядкових тенденцій кожного автора особисто, унікально, по-своєму  відтворюється харизма незабутності чи то домашнього  затишку.

Читання по-колу, пересідання з стільця на стілець, чаювання з присмаком філософії, пряники з містичною глазур’ю, тістечко з любов’ю, цукерки замість смерті, ложка миру, гарбуз добра, гарбузовий будиночок спокою, щастя з гарбузят, свічки, гарний настрій – чи не всі атрибути читального ритуалу.

Ось так,  з буденним присмаком та поринанням у позаземні цивілізації, пласти історії через погляд мистецтва та літературного слова у Виноградові  2 листопада 2016 року рівно  о 18:00к.ч. був відкритий ПОРТАЛ ТВОРЧОСТІ.  І саме це дає змогу стверджувати, що бібліотека, як інституція де зібрана неймовірна концентрація думок  і знань стає трендом для творчих людей та місцем містичного Порталу  крізь який потрапляєш у дивовижні виміри людської свідомої підсвідомості.

Вузьке коло «творчих сектантів» уособило в собі: письменника/журналіста Василя Горвата, художницю/письменницю Валентину Костьо, музикантку/поетку Здену Тесличко, молоду авторку/бібліотекаря Ірину Криванич та мене (Світлану Кедик – редактора культурно-мистецького інет-видання «Виноградівські Вогні», письменницю).

Звісно, не обійшлося без блукаючого читача, який писав записки в темряві... та сімейних половинок у часників.

 

Ложка миру – єдина чайна ложка для цукру на 8 кружок чаю;

Гарбуз добра – Маріка (так учасники назвали гарбуз з усмішкою);

Гарбузовий будиночок спокою – Золі (вигадане ім’я для ще одного гарбуза);

Щастя з гарбузят – декоративна диня оздоблена орнаментом.

 

Світлана КЕДИК

Фото: Юрій Тесличко

P.S. Слідкуйте за новинами інет-видання "Виноградівські Вогні". Адже цілком ймовірно, що "Портал Творчості" набуде свого продовження.

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.