Середа, 09 листопада 2016 07:55

МОЛИТВА

Додала
МОЛИТВА МОЛИТВА Сальвадоре Далі "Тайна вечеря"

Сотні промовчаних слів. Іноді вони повторювались. Іноді я їх записувала, але найчастіше мовчала з Тобою.

 

 

Мовчала про все на світі і сам світ. Той незбагнений світ Любові і Добра. У молитвах просила осягнути Твоєї мудрості, Твоєї всепрощаючої Любові через яку не взайми, не за гроші, а за просто так, як Ти дарувати Її людям. Тим людям котрі прагнуть Твоєї  Любові.

Дивна біль розчиняла уяву на друзки минулих сподівань. Здійсненні мрії залились сльозами марення так і не втілившись. А як же обіцянки!? Обіцянки собі!? Собі… тій яка зважилась на довічну  суперечку з Богом.

Ось так суперечу й понині не розуміючи ціну людського лицемірства і пихи.

Не треба. Більше не треба обману і бруду. Я просто не витримаю… 

Ні, не те, що б боюся зла. Я безстрашна. Мені його шкода. До болю шкода. Тому молю Тебе, Отче, допоможи убогим світу цього і не цього також, а іншого вони без Тебе не мають, відчути Світло Твоєї мудрості. 

І все. Більше нічого. Просто будь з тими хто Тебе потребує.

А хто Тебе цурається позбав його від лукавого.

 

Світлана КЕДИК

 

Світлана Кедик

Я нестандартна   у творчих особливостях, люблю писати символами, інколи – словами. Можу звісно і знаками, але то не ієрогліфи, а мова Боже Вільної, хто ж мене  тоді зрозуміє? Дуже хочу обійняти Любов’ю весь Всесвіт, отак взяти на руки, як малу дитинку, заколихати, заспівати… і сказати – все у нас буде добре. Живу, радію життю та дарую радість іншим. В 2012 році вийшла друком  книга жіночих одкровень  «Світ Добра». 2013 року «Світ Добра» був інсценізований в рамках творчого вечору.

Свого паперового втілення чекають кілька збірок для дорослих та дітей...

 

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Більше постів в категорії « Істина щастя У неї було серце »